Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol kell alkamassági vizsgát...

Hol kell alkamassági vizsgát tennem?

Figyelt kérdés
Első helyen az ELTE-n az óvodapedagógiát jelöltem meg, második helyen pedig Debrecenben az óvodapedagógiát. Mindkét helyen van alkalmassági vizsga, viszont csak a Debreceni Egyetemtől kaptam behívót. Úgy tudom hogy csak akkor elég az egyik alkalmasságit megcsinálnom, ha ugyan azok a feltételek, viszont ennél a két egyetemnél eltérő feltételek vannak. (Igaz hogy könnyebb lenne csak Debrecenbe elmenni, hiszen Pest az megiscsak 300 kilométer.) Kapni fogok behívót Pestre is? Vagy elég csak egy helyen megcsinálni az alkalmasságit? Az ELTE-n egyébként 30-31-én lesz az alkalmassági, és minimum két héttel előtte ki kellett volna hogy küldjék a behívót, ahogy a Debreceni Egyetem is. Ilyenkor mit kell tenni? Vagy hogy működik ez az egész egyáltalán?

2016. máj. 18. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ELTE titkárságát, érdeklődj efelől mindneképp.
2016. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt az OH szervezi és a hozzád közelebb eső intézményben kell alkalmassági vizsgát tenned. Ettől függetlenül az ELTE-n is ugyanúgy elfogadják.
2016. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27-én mész alkalmasságira ? :-)
2016. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
28-án :)
2016. máj. 20. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz vészes én ma voltam ;)
2016. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!