Javítsak? De hogyan?

Figyelt kérdés

A matek fizika elég rossz 2 de most a hármasért harcolok négyes nem lesz belőle tuti??


biosz föci az ami 3 de 4 szeretnék


ami pedig kétes mert vagy 3 vagy 4 leszek belőle az magyar töri kémia


Egyszerűen nem tudom mi lett velem régen nem voltam ilyen most meg szörnyű lesz ez a bizi!!! Nem tudom mit csináljak még???! Szorgalmit is csináltam.. Ne azt írjátok hogy már késő gondolkodtam volna előbb hanem segítséget... Vagy nem vagyok rá képes tényleg ennyi vagyok???


2016. máj. 18. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"...tényleg ennyi vagyok???"


Nem. Nem vagy egyenlő azokkal a számokkal, amiket a tanárok adnak egyes tárgyakból. Ez nem TE vagy. Ezek csak számok. Komolyan! Teljesen lényegtelen számok, amelyek osztályozzák az egész cirka 90 éved egy meghatározott 5 hónapját. Nem jelentenek semmit. Rólad pedig végképp nem mondanak semmit. Max. annyit, hogy kezdesz beleunni ebbe a mókuskerékbe, amit tökéletesen meg is lehet érteni. Tegyél meg mindent, amit tudsz, aztán lesz, ami lesz! De ne éld bele magad nagyon, mert a világon semmi értelme! N32

2016. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor így mégis hogy vesznek fel egy komolyabb suliba?? Tanulhatok valami szakmát... Én színész akartam lenni... És a hetedik év számít.. :((( Azért valamenyit mégis jelent nem akarok majd csupán egy varrónő lenni dolgozni amit nem is szeretek (most csk egy példát mondok) De megteszek mindent legalább 3ra felhuzom és akkor maximum 4 tantárgyból 3 leszek aztán kész..
2016. máj. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!