Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik gyerek fel akar...

Hechs20032 kérdése:

Az egyik gyerek fel akar jelenteni az iskolában?

Figyelt kérdés
Az egyik gyerek fel akar jelenteni az iskolában a titkárságnak, mert informatika órán be volt jelentkezve a facebook fiókjára és a jelszava is elvolt mentve, én meg poénból ki írtam az adatlapjára, hogy, , B*zi vagyok! "? Lehet ebből bajom? Kirúghatnak a suliból?

2016. máj. 19. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem rúghatnak ki, de mondjuk egy bocsánatkéréssel nem ártana, ha szépítenél a dolgon.
2016. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2016. máj. 19. 21:57
 3/17 A kérdező kommentje:
De ha feljelent akkor mit mondanak nekem, az igazgató stb.?
2016. máj. 19. 22:00
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Miért hagyta bejelentkezve magát egy olyan helyen ahol millió másik ember is megfordul?

Odamész hozzá, hogy bocsi, csak poénkodtam.

Nem hiszem, hogy az igazgató ilyennel foglalkozna.

2016. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is kiröhögtem, amikor meghallottam, de azért egy kicsit paráztam! :D
2016. máj. 19. 22:05
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Semmi nem lesz belőle, ő volt a balfa.sz... én is ezt tettem volna :'D
2016. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ne dicsérjétek meg a kérdezőt: attól, hogy valamire megvan a fizikai lehetőség, még nem kell visszaélni vele!
2016. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Es hogy bizonyítják, hogy te voltál?
2016. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Egy kiszúrást nem kell ám támogatni! Ha veled csinálnák, majd letagadnák, te lazán tudomásul vennéd? Egy kis erkölcsi tartást, öreg!
2016. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Eszter76 ***** válasza:
73%

Ha szerencséd vagy, megúszod egy szigorú ejnyebejnyével. (Kirúgni valószínűleg nem fognak.) Más adataival való visszaélés - és ez az - bűncselekménynek minősül! (Nem viccelek, jogilag valóban az!)

Ráadásul kellemetlenséget okoztál neki, visszaéltél a személyes adataival - és rossz hírbe keverted.

Szóval poénnak és viccnek tűnik, de ez nagyon nem az!


Először is mindenképpen kérj tőle bocsánatot! Aztán viseld a poénod következményeit a tanárok előtt is. Ilyen eset után lehet, hogy egy osztályfőnöki órán és/vagy egy szülői értekezleten is ez lesz a téma. Ez nem játék!

2016. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!