Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik gyerek fel akar...

Hechs20032 kérdése:

Az egyik gyerek fel akar jelenteni az iskolában?

Figyelt kérdés
Az egyik gyerek fel akar jelenteni az iskolában a titkárságnak, mert informatika órán be volt jelentkezve a facebook fiókjára és a jelszava is elvolt mentve, én meg poénból ki írtam az adatlapjára, hogy, , B*zi vagyok! "? Lehet ebből bajom? Kirúghatnak a suliból?

2016. máj. 19. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 kosz a jótanácsot, habár nem értem mi támogatás a kérdésemben, hogy mivel bizonyítják, hogy ő volt? Vagy halmozottan kobetkeztettél ebből rögtön arra, hogy nincs tartasom?
2016. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bíróságra kerülhetsz egy ilyen "poén" miatt a jövőben. Fel kell nőni, mert ciki érettségi után a sitten kezdeni.
2016. máj. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na azért ne essünk túlzásokba, egy kétszavas azonnal kitörölhető nyilvánvaló gyerekcsínyért senkit nem ültetnek le.
2016. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Megnézném, hogy ha egy komoly, felnőtt emberrel csinálja ezt, akkor mit kaphat per esetén becsületsértésért! Most még csak kamasz, de ha nem fogja fel a súlyát a poénnak, akkor nagy bajba kerülhet néhány éven belül. Facebook (és amúgy az internet) nem játéktér. Még ha annak is tűnik néha.
2016. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérlek részeleted a sulyát egy "bzi vagyok!4 XD" kiírásnak egy 14 éves gyerek profilján... Ja a rendőrség és tinyleg mindig azok után nyomoznak akik az apple boltban beléve hagyták a fb-jüket és a következő vásárló pedig úgy találta... Én hülye... azért nem kellene bolhából elefántot csinálni...
2016. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Tudtommal iskolai számítógépen nem lehet Facebookozni.. :D
2016. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt az adott iskola dönti el. Mint ahogy munkahelye is válogatja...
2016. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!