Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges a nyár...

Szerintetek lehetséges a nyár alatt felkészülni az októberi emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés

80% körüli eredményt szeretnék elérni!

Könyveket tudnátok ajánlani a felkészüléshez? A Fazekas György-féle Biológia I-II. kötet elegendő?



2016. máj. 20. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, elég rá az az idő. Csak csinálj egy jó beosztást. Bár én sosem tartottam ahhoz magam. :D Ennek ellenére célszerű csinálni egyet. A Fazekas-Szerényi könyvek nagyon jók. Én még Berend Mihály könyveit ajánlom neked. Én kb. egy hónapot szántam rá, most írtam a bioszt, és 81-82%-os lesz. Sok sikert!
2016. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég.

A Fazekas-féle jó, a Berend-féle is.

Én Mozaikból tanultam, és a Berend-féléből hozzáolvastam ezt-azt. Most voltam, nekem is 80+ % lesz. (Bár az idei nagyon könnyű volt.)

2016. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neten keresd meg a Nagy Etele fele kidolgozott erettsegi kovetelmenyeket. Ez legyen a bibliad. Ehhez hpzzaolvasgathatod a zatonyi tk allatos meg novenyes reszet, illetve a bioszfera.com anyagait. Ez boven eleg.

Es oldj meg sok sok regebbi feladatot. Erdemes beszerezni a nagy biologia feladatgyujtemenyt, mert segit elmelyiteni a tudast.


A mozaik hiaba nepszeru, egy kalap szamocat se er.

2016. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt a nagy fazekas szerenyi fele ketreszes cuccot meg el ne kezd tanulni! Sokkal sokkal tobb van benne mint ami az erettsegire szukseges. Felesleges, az alapokat kell alaposan ismerned. Es meg csak nem is jo konyv egyebkent...
2016. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Nagy Etele-féle jegyzet jó, de inkább ismétlésnek / összefoglalásnak. Önmagában édeskevés.
2016. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azert mondtam h meg olvasgasson melle dolgokat.

Nekem ennyi oktv re is eleg volt :)

2016. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És egy előkészítőnek szerintetek lenne értelme? Az Orvos Akarok Lenni nevű képzés tanfolyamairól mi a véleményetek?
2016. máj. 23. 08:44
 8/9 anonim válasza:
Nagyon nem ajánlom!!! Sok ember csak panaszkodik aki elkezdte azt az "előkészítőt".
2016. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt az "előkészítőt".Tiszta lehúzás az egész.Én is megjártam vele, egy kalap sz.rt sem ér, hiába vannak jó visszajelzések.Jóval több az átvert, megkárosított ember.
2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!