Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éppen, hogy nem állok bukásra...

Éppen, hogy nem állok bukásra kémiából, de valószinűleg még lesz egy TZ. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1.80-ra állok, a tanár elvileg 1.75-től adja meg a 2-est. Most járunk az anyag vége fele a tankönyv szerint, de a tanár még mást is vesz velünk az anyagból, olyat, ami nincs a tankönyvben. A könyv szerint már kb. 3 órája össze kellett volna foglalnunk, de ezt már fentebb részleteztem. Általába 1-2 órát töltünk összefoglalással, mivel az osztály nagy része soha sem érti az anyagot, velem együtt. Én is csak magolom, de az összes óra előtt/közben tiszta stressz vagyok, izzadok, nehogy valamit elrontsak.

Mivel ezt a mostani anyagot se értem nagyon nagy szerencsével sikerülne csak a kettes témazáró. Minden órára magoltam, de az egyenleteket meg az összes számolást sem értem egyáltalán.


Nincs még igazolatlan hiányzásom, és 20 óra igazolatlan lehet összesen. Azon gondolkoztam, hogy összefoglalás utáni órákról hiányozni fogok, mivel nagyon nem szeretnék megbukni.

De hogyha szerencsénk van, nem fogja befejezni az anyagot időbe.


Szerintetek mit tehetnék? Nagyon félek!



2016. máj. 22. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Óh szegénykém, milyen kis iskolás vagy még.. :-) Majd rájössz ha felnőtt leszel, hogy ezek pitiáner dolgok. Most nagyon fontosnak tartod ezt, de majd rájössz, hogy még egy évismétlés is semmi az élet valós dolgai és problémáihoz képest. Ha felnőtt leszel azt fogod kívánni, bárcsak ez lenne a legnagyobb problémád az életben újra, nem pedig azok amik majd akkor nyomasztanak. Mert ez semmi, ettől még az életed ugyanúgy megy tovább, ha megbuksz akkor se dől össze a világ, nem kell szívedre venni, attól még ugyanolyan teljes értékű ember vagy és fontos vagy, hogy egy tárgy nem sikerül ahogy az iskola levárja. Nyugi..!
2016. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
3-as lett a tz-m, 2.00-ra felhúzta az átlagom és így átengedtek. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, még aki egyből negatívan támadott le annak is...
2016. jún. 11. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!