Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen puskázási módszereket...

Milyen puskázási módszereket használtok?

Figyelt kérdés
Holnap íratok a diákjaimmal matek vizsgát, és érdekelne, milyen módszereket használnak mostanában a gyerekek, továbbá ezt hogyan lehet észrevenni. Segítségüket előre is köszönöm

2016. máj. 24. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Okosórába beleraktam némi információt.

A telefonomra letöltöttem egy számológépet ami teljesen úgy nézett, ki mint az igazi számológép. Beraktam egy számológép tokba. Igyekeztem úgy nyomogatni, mintha igazi lenne és simán tudtam netezni vele. :)

2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még további válaszokat is, ha lehet.
2016. máj. 24. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már mindegyik telefonfüggő, ezért általában puskázni is azzal szoktak. Elég röhejes, mikor látom egyetemen, hogy felnőtt huszonéves férfiak-nők ott tapogatják a telefont a pad alatt, mert tanulni annyira nehéz dolog.
2016. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem az alap, hogy ilyenkor a tanár elveszi a telefont.
2016. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általános iskolában tanítok, a telefont nem kell leadni, ha viszont használják, elvesszük tőlük. Nálam óra elején le kell adni a telefonokat, óra végén visszakapják. Köszönöm a választ Önöknek is.
2016. máj. 24. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A következőt kell csinálni, ez egy bevált módszer:


1. Telefonokat kirakni a tanári asztalra szépen sorba, óra elején.


2. Füzeteket, tankönyveket szintén.


3. Padokat kiűríteni, üres legyen mind.


4. Táskákat, zacskókat kirakni a fal mellé.


5. Csak üres papír és íróeszköz lehet elől, esetleg radír.


6. Számológépet mi nem használhattunk ált. iskolába.


7. Ültetési rend alkalmazása: Minden tanuló 3 oszloppal odébb ül. Ezen kívűl az eredetileg páros oszlopszámúak 2-vel hátrébb, a páratlanok pedig 4-el is hátrébb ülnek. (padvégi túlcsorduláskor az átellenes oldalon folytatódik).

Ez az ültetési rend lehetővé teszi hogy mindenki más helyre kerüljön, és más padtárs mellé.ú



Ha ezt a 7 pontot végigcsinálod, garantálom, hogy senki nem tud majd puskázni. Igaz, ez kb. 5 percbe szokott beletellni, de megéri.

2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tom Benko ***** válasza:
100%

Dolgozat előtt rákeresek a kérdésre, és a sok megfogalmazás közül azt választom ki, amelyikre a legtöbb baromságot dobja a google. Lehet puskázni.

Számolós feladatoknál meg mindenki egyénileg kap egy paramétert a feladathoz, aztán lehet küzdeni.

2016. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3: És mit csinálsz, ha látod, ahogy puskáznak a hallgatók? Rájuk hagyod vagy azért szólsz/esetleg elveszed a vizsgát/zh-t ?
2016. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
86%
Speciel nem ertem hogy matekbol hogy lehet puskazni, plane nem altalanosban. A dolgozat az feladatok megoldasa, feladatok megoldasanal hogy lehet puskazni? Vagy meg tudod oldani vagy nem, mit lehet egy papirrol megtudni ehhez?
2016. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Egyenletmegoldás? Van applikáció... A szerkesztéses feladatok már izgalmasabbak.
2016. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!