Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 14 oldalas laoot...

Szerintetek 14 oldalas laoot menyi idő megtanulni?

Figyelt kérdés
még anyit kellene megtanulnom vizsgára

2016. máj. 27. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem néztem hogy mit írtam ,lapot
2016. máj. 27. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire akarod megtanulni: egy fullos felelet, vagy csak hogy legalább tudd, hogy miről szól a tétel, ha kihúzod? Az előbbi szerintem legalább egy nap, az utóbbi inkább 2-3 átolvasás.
2016. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy lap az max két oldalas.
2016. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1/ temár így megtanultad egynap alat úgy hogy másnapra nemfelejteted el?
2016. máj. 27. 20:23
 5/7 A kérdező kommentje:

2/ igen majdnem , de vannak belőle csak egy oldalasak is.

te szerinted? 3 napom van rá.

2016. máj. 27. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A "Legalább egy nap", nem feltétlenül jelenti, hogy egy nap elég rá.. ez sok mindentől függ: mennyire tömény adat az a 14 oldal, mit értesz egy nap tanulás alatt, mennyire jó a memóriád, mennyire érted, amiről szó van, stb.. De amúgy igen, meg lehet tanulni 14 oldalt egy nap alatt, és visszamondani mondjuk még másnap is (de hogy egy hét múlva már nem fogsz rá emlékezni, az is esélyes..).
2016. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4x30p, azaz 2óra tanulás 1 nap, de 30perces periódusokra lebontva. Ezt 2 napig(tehát 4 óra), és a 3. nap reggelén úgy fogsz ébredni, h mindent tudsz :)

Egyébként mellette mást is tudsz tanulni.

2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!