Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvos szeretnék lenni,30...

Fogorvos szeretnék lenni,30 évesen, mennyi esélyem van rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermekkoromban terveztem már hogy orvos leszek. De máshogy alakult az életem. Viszont egyre nagyobb vágyat érzek a fogorvoslás iránt. Késő elkezdenem? Sanos nem erettségiztem erős egészségügyi gimnáziumban. Teljesen más iranyú középiskolai érettségim van és elég gyenge (magyar 4, matek 2, történelem 2, német 2,imformatika 3). Szóval az a kérdésem, hogy egyrészt érdemes e elkezdenem. Másrészt hogyan kezdjek neki, a jelenlegi rendszerrel nem vagyok képben. Várom az érdemben hasznos információkat. Az 5 év meg ehhez hasonló dolgok nem riasztanak el.

Köszönöm szépen.



#fogorvosi ellátás #fogászat fogorvos képzés
2016. máj. 27. 23:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen.De nem a fokra mentem végül hanem az aokra. :)
2019. aug. 7. 22:15
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Sok sikert! :)

Menni fog, nekem is van 30 éves csoporttársam az ÁOK-on ;)

2019. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
jujj gratulálok, hogyan alakult az élted azóta?
2021. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Engem is érdekelne 👍
2022. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Trauma rezidens lettem.:)

Az AOK jórészt csak kitartást igenyelt. Most jön a java :)

2022. okt. 28. 05:58
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
És milyen tapasztalataid vannak úgy, hogy,, idősebben" kezdtél bele? Amúgy pedig hatalmas gratulaaa
2022. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Durva, hogy vannak ilyen sikertörténetek, és nem csak legendák ezek.


Főleg, így 6 év után olvasva a kérdést, belegondolva, mennyi idő telt el, és nem csak egy álom maradt, hanem végig vitte a kérdező kemény munkával. *hidegrázás*. Na az ilyen embereknek kell gratulálni, és kellene mutogatni, hogy mindenki kövesse azt, amit ő szeretne, itt a példa rá, hogy lehetséges.


Ennek ellenére azért még vannak olyanok is, akik a legutolsó fázisban is ellehetetlenítenék az illetőt, merthogy nem a szokásos utat követte (lásd a negatív pontozó, ill. az első oldalon lévő károgó). És kit érdekel, hogy most hány éves, amikor ennyire elszánt? Egy jó szakorvos lesz belőle, ez tuti, a kutya nem firtatja majd a korát.


Én 30 vagyok most, és több lehetőséget is elpocsékoltam (teljesen más területen, az orvoslás nem az én világom), mert azt mondták, hogy idős vagyok, vagy már más dolgokkal kellene foglalkozzak, vagy miért nem akkor nőttem fel, amikor mások, igyam meg a levét stb.


Ezután átgondolom a dolgokat, és le fogom sz*ni ki mit magyaráz.

2022. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hú, kérdező. Példakép vagy.
dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!