Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvennétek 2 vizsgát 1 napra?

Felvennétek 2 vizsgát 1 napra?

Figyelt kérdés
2 írásbeli 1.5 órás, viszonylag nehéz vizsgáról lenne szó a bme-n. egyik reggel, másik délután. felvennétek? Elvileg az első vizsga könnyebb ebből a tárgyból, ezért gondolkozom rajta, de a tudásom még azért hiányos. Egyszerre 2 vizsgányi anyagot fejben tartani annyira nem könnyű. Mit tennétek a helyemben? Fel tudom venni más időpontra is, de ugye lehet nehezebb vizsgát kapnék. Megkockáztassam?
2016. máj. 29. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt már többször is két vizsgám egy nap. Meg lehet oldani.

Szerintem vedd fel, max vizsga előtti nap (nem tudom nektek meddig lehet), ha nagyon nem érzed biztosnak magad leadhatod.

Vagy azt vedd fel, amiből könnyebb az első vizsga és a másikat tedd új időpontra.

2016. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Erről eszembe jut egy bölcsész ismerősöm. Aki mondta hogy volt 9 vizsgája... és 2 hét alatt végzett... Mondom nekem 9 vizsga nehezen férne be egy 7 hetes vizsgaidőszakba.
2016. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis lehet még javítani vedd fel, ha mégse sikerül max. mész javítani belőle. Voltam én is vizsgázni így, annyira nem nehéz, egyszerre két tárgyat még meg lehet jegyezni. :)
2016. máj. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem vettem el 2 vizsgát egy napra. Jobb egyszerre csak egy dologra összpontosítani. A végén még mindkét teljesítményedet lerontja.
2016. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem vállalnám be, de nálunk egy vizsgára átlag egy hetet kell készülni, így ematt nem is lenne logikus. De ez is olyan, hogy egyeteme válogatja. Ismerek olyat, aki azzal henceg, hogy neki volt 3 vizsgaja is egy nap, na hát pont olyan is a szak, ahova járt...neked kell tudnod, hogy milyen szinten állsz a két tárgyból és mennyire bevállalható ez a BME-n. Én nem tudom, nem lda járok.
2016. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, egy kivételtől eltekintve: Ha olyan két tárgyról van szó, amit egész félévben intenzíven tanultál és kimondottan szerettél, és érzed azt hogy érted is, menni fog.

Nem emlékszem, hogy egy napra vettem volna föl vizsgát, viszont olyat csináltam már, hogy egymás után három napra vettem fel szóbelit, szintén bme-n.

Igaz ezt kb. 2 hetes tanulás előzte meg, ill. szerettem is azt a 3 tárgyat.

2016. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!