Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lett rossz a dolgozatom,...

Miért lett rossz a dolgozatom, ha nagyon sokat tanultam rá?

Figyelt kérdés
Sosem voltam jó matekból, de az 5-ös általában éppen megvolt.Eddig is egész jól álltam,de az útolsó 2 dogát nagyon elrontottam,(jó, az első dogára nem tanultam, de előző nap még jól ment, aztán meg elrontottam a dolgozatot)pedig 2 órát tanultam, minden ment, de másnap leblokkoltam(vagy én nem is tudom) és nem tudtam jól megírni a dogát.Ez miért van?Mit lehet ellene tenni?

2016. máj. 29. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Két óra azért nem nevezhető soknak. Nincs elég gyakorlatod, nem csinálsz elég sok feladatot otthon, így nem vagy hozzászokva. Stersszhelyzetben meg már nem tudsz úgy teljesíteni, mint otthon, ahol nincs tét. Szóval ha annyira szeretnél jobb lenni, akkor folyamatosan gyakorolni kell feladatokkal.

Egyébként meg kétlem, hogy ne lenne jó matekból az, aki ötös belőle.

2016. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. máj. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!