Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási szakképzés...

Felsőoktatási szakképzés félbehagyásának következményei?

Figyelt kérdés
Eddig 2 aktív félévem volt állami ösztöndíjason, és mivel jól tanultam tanulmányi ösztöndíjat is kaptam az első félév után. Ha abbahagyom és nem teljesítem az utolsó 2 félévet amiből az egyik a gyakorlat, akkor vissza kell füzetnem az államnak a négy félévem árát?

2016. máj. 29. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 2 félév árát kell, ha egy éven belül nem kezdesz el másik FOKSZot vagy alapszakot. Abban nem vagyok biztos, hogy teljes árat kell vagy van-e rá valami kedvezmény. Ha végül folytatod egy éven belül vhogy a felsőoktatást és szerzel FOKSZos papírt vagy diplomát nem kell fizetned. A tanulmányi ösztöndíjat nem kérik vissza.
2016. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2016. jún. 12. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
És esetleg abban tudnátok segíteni hogy az egész összeget kell visszafizetni, és ha igen akkor mennyi időn belül?
2016. jún. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!