Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Április 16-án megyek angol...

Április 16-án megyek angol középfokra (SZÓBELI! ) a Társalkodóra. Milyen a felépítése? Milyen témájú kérdésekre számíthatok? Nehéz a fordítás? Mert ugye kb 300 szavas, semmi szótárhasználat. :S Ettől félek leginkább!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
fordítás az nem írásbelin van?
2010. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őő nem. Máshogyan van... 10 percig írod a fordítást és 5 percben kell elmesélned a vizsgáztatóknak.. :S
2010. ápr. 11. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, leírnád a tapasztalataidat?

milyen tételt kaptál milyenek voltak a vizsgáztatók?

köszi

2011. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én pont ma voltam angol középen, és nekem csak jó tapasztalataim vannak.:) 2 vizsgáztató volt, mindketten nagyon rendesek, segítő készek, és komolyan mondom pár percre el is felejtettem, hogy egy nyelvvizsgán ülök.:))úgyhogy én csak ajánlani tudom.:)))
2011. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, biztos réges -régen túl vagy már a társalkodós szóbelin hogy sikerült? Milyen témád volt?
2011. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!