Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emelt kémia szóbelin...

Ha emelt kémia szóbelin kicsit hamarabb befejeztem a mondandómat, mint 20perc, és nem kérdeztek semmit, hanem csak kérdezték hova szeretnék menni, akkor jól sikerült?

Figyelt kérdés
Ha vmit nem mondtam volna el a javítókulcsból, akkor csak vallattak volna nem? Nem beszélgetnek velem....

2016. jún. 2. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt két éve. 50 pontos lett. :)
2016. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhányszor szóbeliztem, amikor elmondtam a mondandómat, és ha valamire kiváncsi volt még a tanár, akkor megkérdezte. Ha 20 perc alatt elmondtál minden fontos dolgot és nem kötözködtek, akkor jól sikerült.
2016. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma voltam. Nem is néztem az órát. Pár dolgot kérdeztek, aztán mentünk tovább. Eszembe sem jutott az idő. Szerintem joggal vagy optimista.
2016. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó lenne, mert az írásbeli elég sz.r lett..., köszi a megnyugtatást! :D
2016. jún. 2. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is maxos. Gratula.
2016. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ügyes vagy, biztos jó lett akkor! ;) Mit húztatok?
2016. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem vontak le semmiért, annyira király lenne :/ A, redoxi reakciók B, 12es kísérlet C, két fecskendőben melyik gáz van CO2 vagy H2,hogyan mutatná ki legalább 2módszerrel? Ilyet elmondhatok?! 😂
2016. jún. 4. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, én tegnap voltam, kb 10-12 perc alatt elmondtam (könnyű és elég rövid is volt a tétel) utána nem kérdeztek bele, szerintem mindent elmondtam, ha te is elmondtál mindent amit kellett akkor szerintem mindegy, hogy mennyi idő telt el, ha valami fontos hiányzik rákérdeztek volna. Remélem mindketten jó pontot kapunk :D
2016. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!