Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom gyenge jellem. Jól...

A tanárom gyenge jellem. Jól gondolom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A tanórán nyugodtan ki lehet jelenteni hogy senki nem figyelt oda vagy beszélgetetett és a tanár kihívott engem hogy vigyem ki a füzetem megmutatni (miért pont engem a 25 ember közül azt nem tudom).Bentvolt az órai anyag de belekötött hogy 5 megoldás helyett csak 4-et írtam meg hasonló dolgokba. Utánna normál hangszinten mondtam neki hogy nem tudtam hogy minden variációt le kell írni.Erre ő az asztalhoz csapta a füzetemet és torka szakadtából elkezdett velem ordibálni holott az egész osztály rossz volt. Óra után megvártam hogy beszéljük meg a dolgot és nem volt benne annyi hogy elnézést kérjen ezért a megnyilvánulásáért hogy az osztály dolgait rajtam vezette le.
2016. jún. 4. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

hát nézd, idegroncs. sajnos sok ilyen van ... mióta borzalmas szintre süllyesztették a tanár-képzést (pedig azelőtt se volt a csúcson), nem is lehet mást várni. nálunk meg olyan is volt amelyik sírva rohant ki óráról ha vki rosszat mondott neki.


sose értettem, az ilyen minek megy tanárnak amúgy, ha csak nem menet közben kattant be ... valóban kell egy személyiség ahhoz h a diákokkal kijöjjön; és az a helyzet h ezt a diákok pontosan meg is érzik ...

2016. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiszem, hogy a tanárnak elnézést kellett volna kérnie tőled (még ha nem is volt igaza, de ezt egy 5 soros, egyoldalú beszámoló alapján nem is lehet 100%-ig kijelenteni)
2016. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eset valóban így történt nem szépítek rajta. Csak azért mert diák vagyok attól még ember vagyok ugyanúgy mint bárki más és szerintem igenis ha valakinek van erkölcsi tartása akkor elnézést kér egy ilyen megnyilvánulás után.
2016. jún. 4. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha az egész osztály rossz, akkor benned/bennetek is kéne lenni annyinak, hogy elnézést kértek. De persze ez meg sem fordul a fejetekben, mert azt hiszitek tiétek a világ, aztán ha valami nem tetszik, akkor fel vagytok háborodva.
2016. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak abban van igaza hogy nem kellene így viselkedni órán.De azt nem érezte át a mondandómnak hogy miért pont csak velem ordibált ha mindenki így viselkedett?! Ez így nem volt igazságos!
2016. jún. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!