Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtátok eldönteni,...

Ti hogyan tudtátok eldönteni, hogy hova mentek továbbtanuli, mi szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

végiggondoltam, hogy melyik tantárgy az amit szeretek, jó is vagyok belőle és szívesen foglalkoznék vele a későbbiekben

aztán ennek megfelelően eldöntöttem kb milyen irányban képzelem el (nekem ez a közgazdaságtan) és végül elolvastam az ehhez kapcsolódó szakok leírását és kiválasztottam a nekem tetszőt


közben persze sokat beszélgettem róla a barátaimmal és anyukámmal meg az iskolában is volt egy pályaorientációs óra, ahol kitöltöttünk teszteket (akkor már tudtam mi akarok lenni, de amúgy annak az eredménye is ezt adta ki)

2016. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!