Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a szóbeli, még...

Mindjárt itt a szóbeli, még semmit nem tanultam, kiszámoltam, kb 7 tételt kell naponta megtanulnom, hogy végezzek vele. Ha leírom mindegyiket rövidena lényeget egy papirra az elég lehet?

Figyelt kérdés
Arra már nicns idő hogy mind úgy megtanuljam, hogy fel is mondom stb, hanem ha leírom röviden (odafigyelve) akkor abból sok ragad meg nem?
2016. jún. 7. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked egy napig tart 7 tételnek leírni a lényegét? És utána már egyáltalán nem marad időd őket betanulni, felmondani????

Ne már!

Tessék nekiállni tanulni! Ne kifogásokat keress.

Hova jársz? Főiskolán, egyetemen, vagy hogy egy egész tantárgyra, 20-30 tételre jut egyetlen egy nap :)

2016. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én érettségire egy hét alatt tanultam meg az összes tételt.Ötös lett a szóbelim mindenből.

Szóval nem lehetetlen.

2016. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de gondolom volt háttértudásod. nekem pl magyarból nincs. töri az más, arról van jó pár tétel amiről tudok magyarázni, de irodalom se kép se hang
2016. jún. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!