Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a nagyobb...

Szerintetek melyik a nagyobb teljesítmény: 95%-os angol középszintű érettségi vagy egy 87%-os angol emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Például ha választanotok kellene akkor melyikre voksolnátok?

2016. jún. 8. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nyilván az emelt..szerintem ez egyértelmű.

nekem középszinten lett majdnem 100%. nem tartom magam olyan jó angolosnak, a középfokú nyelvvizsga is karcosan lett meg. mármint nem sokkal volt több,mint 60%.

egyszóval nem nagy teljesítmény a középszintű érettségit megírni 95%-ra.

emelt szinten 87%-ra már valami.

és ha továbbtanulsz és ezt viszed tovább,akkor ugye még 50 pontot is kapsz az emelt szint miatt.. úgyhogy egyértelmű,hogy kedvezőbb ezt választani.

2016. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a második sokkal nagyobb teljesítmény.
2016. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Érettségit tekintve ha továbbtanulsz akkor ne azt nézd h mi a nagy teljesítmény :D Hanem a pontokat. Sok esetben a középszintű érettségivel jobban jössz ki. Tekintve h 60 % alatti emelt után nem jár 50 többletpont. S ha már vki nagyot akar "kaszálni"akkor 80 %os emelt
2016. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Félrebeszélsz, hármas.
2016. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

3. vagyok, nem beszélek férre. Ha emelt akkor 80-nál lejebb ne ad, mert mérlegelni kell, hogy az időráfordítás és a ponthozatal milyen arányban áll egymással.

Egyértelműen a középszintre kevesebbet kell tanulni, mint emeltre. S ha már tanulsz akkor annak legyen értelme. S ne csak 1-6 pontokat nyerj

2016. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"60 % alatti emelt után nem jár 50 többletpont" - ez nem így van! Ne keverd a nyelvvizsgával!
2016. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
45% felett jár a +50p :) És ertelmszeruen 95p-nal jobb a 87+50 :D
2016. jún. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
87 emelt, a közép angol nagyon egyszerű. Nekem 95%nál jobb lett és nem érzem úgy hogy büszkének kéne lennem:D Viszont azt nem tudom milyen emeltet írtam volna, valószínűleg 80 felettit, de nem biztos hogy 87-et, vagy annál jobbat:)
2016. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ebben az esetben az emelt jobban megéri. Feltéve ha tuti az a 87%. Azalatt nem éri meg. Ugye 45%felett jár plusz 50pont. Attól is függ hogy kéri-e az adott tárgyból az emeltet.

Na meg azt is vedd figyelemebe hogy az utána kapott 50pont többletpontnak számít. (Tehát ha úgy számolják a pontjaidat hogy a kiemelt tárgyakat szorozzák fel akkor csak az érettségi eredményedet szorozzák fel..+50) Max 100többletpontod lehet, szóval ha abból neked van sok (példa kedvvéért nyelvizsgák tanulmányi versenyek stb amiből van neked 70(?) akkor csak 30pontot vesznek belőle figyelembe)

2016. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül 90% lett az emeltem (a szóbelinél még 87-re tippeltem a végeredményt)! :)
2016. szept. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!