Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most készülök letenni az...

Barbiiii12345678910 kérdése:

Most készülök letenni az angol emelt szintű érettségit. Mennyire nehéz, milyen esélyek vannak egy 80%os teljesítmény eléréséhez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy B2es szinten felel meg, viszont a tapasztalataitokra lennék inkább kíváncsi, meg a felkészüléseitek módjaira.

2016. febr. 19. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eljutottál már odáig, hogy megnézd a korábbi évek feladatsorait? Abból kiderül, számodra mennyire nehéz, és hogy kéne felkészülnöd rá...
2016. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem nehéz a 80%-os eredmény. Nekem 88%-os lett, és csak előző este néztem át pár régebbi feladatsort.
2016. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nézz meg régebbi feladatsorokat. A jelenlegi szintedtől függ hogy nehéz e, meg hogy miben vagy jó.
2016. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző feladatsorokat megoldottam majdnem mind, viszont rendeltem egy könyvet mely állítólag az emelt szintűre készít fel, de abban a tesztek legalább háromszosan olyan nehezek, mint amik eddig voltak, és elbizonytalanodtam :(
2016. febr. 19. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek, amiket megírtál, hány százalékosak lettek? Én is írtam sokat itthon, az mind 80 százalék körül lett, erre elmentem, megírtam, és csak 69 lett. :S
2016. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy a könyv, amit rendeltél C1-re készít fel és nem B2-re.
2016. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Attól félek én is, hogy ott majd sokkal nehezebb lesz. Visszamenőleg a tesztek nagyon jól mentek... colt olyan, hogy a nyelvhelyességnél meg a hallott szöveg értésénél egyetlen hibám sem volt.


Ez a könyv amit rendeltem direkt emelt szintre készít fel, egyik szerzője Czibik Márta. Hasznos, mert rengeteget tanulok, viszont sokkal nehezebb, mint eddig bármelyik teszt visszamenőleg az előző évekből.

2016. febr. 20. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!