Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre kollégista leszek és...

Jövőre kollégista leszek és néha horkolok, valamint viszonylag hangosan veszem a levegőt - ebből csinálhat bárki is ügyet?

Figyelt kérdés

Igazából, lesz@rom, hogy ki mit gondol - általában. De egy koleszban más a helyzet. Ott emberek vannak gyakorlatilag összezárva, és komoly kompromisszumokat igényel. De ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, horkolás gátló sem használ - tüdő problémák. Csak tudni szeretném, mielőtt szeptember lesz, hogy ebből szoktak ügyet csinálni? Egyetemi kolesz.

20F



2016. jún. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szoktak-e belőle ügyet csinálni, az emberfüggő. Én személy szerint magamban nagyon utálnám, de nem szólnék, mert tudom, hogy erről nem tehetnek az emberek, úgyhogy hiába mondanám, nem tudnál vele mit csinálni.
2016. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
engem pl nem érdekelt ilyesmi. egyszerűen koliban ha már lefekszenek az emberek aludni akkor fáradtak, olyankor meg 1 perc alatt elalszol.
2016. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is horkolok, ugyanúgy egészségügyi gondok miatt. Első nap jeleztem ezt a szobatársaknak.

Mondták, hogy semmi baj, nem tehetek róla. Ha nagyon durva akkor majd vesznek fülldugót. :) Nem problémázott senki sem.

21L

2016. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, mondjuk mi inkább beszéltünk álmunkban. Nem tehetsz róla. Bár arra készülj hogy sok poén alapja lesz a horkolásod, nagyon szobatársfüggő :D Füldugó egyébként akármelyik gyógyszertárban 200 ft.
2016. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néha én is szoktam szuszogni, bár az nem is horkolás, de ez se mindig van, és sose panaszkodtak miatta. Valamikor viszont már tényleg zavaró, én azért is szeretek inkább a kollégiumban lakni, mint otthon, mert a szüleim úgy horkolnak, hogy két szobával arrébb is áthallani, és bár elképesztően idegesítő, nem szóltam nekik eddig, tudom, hogy ezen ha akarnak se tudnak változtatni.


Kollégiumban esetleg annyit tudnak tenni, hogy átraknak olyan szobába, ahol ez nem zavarja a szobatársaidat, ha a másikak panaszkodnak.

2016. júl. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hosszútávú álvásmegvonás után tuti megvernélek...
2023. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!