Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hét alatt felkészülni...

1 hét alatt felkészülni érettségire lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha a 4 év alatt ragadt rám vmi és ha van fogalmam a tételekről, akkor lehetséges hogy az utolsó héten feltudok készülni? Nem tudom a bemagolásnak mennyi értelme lenne. Csak normális válaszokat ha kérhetem. Tudom, eddig kelett volna tanulni meg stb, tanultam is csak hát nah. Egy kis biztatás kellene.

2016. jún. 10. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Kedvesem, én másfél nap alatt készültem fel! :)


Mert a 4 év alatt tanultam, kitűnő tanuló voltam, kedden átolvastam az irodalom tételekből 16-ot, szerda reggel a maradék 4-et, a törit és az első 3 nyelvtantétel 2-2 mondatát. Majd 1 órakor bementem szóbelizni.


Mind a magyar, mind a töri szóbelim 100%-os lett! :)



Szóval ha ragadt rád valami, és ALAPOSAN elolvasod az összes tételt 3-4x, menni fog az.

2016. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valszeg én nem voltam kitünő de remélem menni fog, köszönöm. :)
2016. jún. 11. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Első, és ezt ki hiszi el? :D
2016. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Első vagyok!


Csak azért, mert neked gürizned kellett 45%-os az érettségiért, másnak még nem biztos, hogy annyit kellett tanulnia.


Mint írtam, nem a nulláról kellett felkészülnöm a szóbelire, hanem a 4 évet szépen végigtanultam, ergo volt már egy alaptudásom. Másfél nap alatt átolvastam a tételeket, felfrissítettem a tudásom, és megcsináltam a szóbelit.



Valamit a középszintű érettségi egy vicc, nem véletlen mondják, hogy ma már minden hülye meg tudja szerezni az érettségit.

Ha van egy kis gógyid hozzá, vagy csak bemagoltad a tételeket, akkor a források, szöveggyűjtemény segítségével gond nélkül meg lehet csinálni.


Mivel érettségi előtt is tudtam a tételek nagy részét, így nem igényelt tanulást.



Egyébként ki hiszi el? A szüleim, akik látták, hogy minden délután találkoztam valakivel, a párom, aki próbált noszogatni, hogy tanuljak, de inkább filmeztem vele és programot csináltam, a barátaim, akik szintén piszkáltak hogy tanuljak, ők is tanulnak, tanuljunk együtt mert úgy könnyebb, de nem tanultam velük mert egyáltalán nem tanultam.

NEKED nem kell elhinned, én csak a saját tapasztalatomat írtam le.

2016. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!