Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hogy diszgráfiás vagyok?

Lehet hogy diszgráfiás vagyok?

Figyelt kérdés
elég rondán írok, pontatlanul, és néha betüketis hagyok ki.a dolgozataim olvashatatlanok, és ez miadt néha nemis javítják őket ki.a gond hogy 20 éves vagyok és 3 hát mulva írásbeli érettségi.hallottam valami olyasmit, hogy a diszgráfiások nem írnak írsbelit, csak szóbeliből felelnek duplán.hogy tudnám ezt a dolgot ez a 3 hét alatt elintézni?
2010. ápr. 12. 14:01
 1/3 anonim válasza:
50%
Ha valóban diszgráfiás lennél, az már kiderült volna hamarabb, nem 20 évesen, mivelhogy gondolom eddig s jártál iskolába. Inkább olvass sokat, azzal fejlődik a helyesírásod is...
2010. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta van ez így? Ha régebb óta, akkor lehetsz diszgráfiás. Ha fel vagy mentve a helyesírás osztályozása alól, akkor érettségin is fel leszel mentve.

Amúgy próbáld meg gyakorolni az írást, mintha most tanulnál írni!

2010. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt! Nézesd meg magad logopédussal, szakemberrel! Elméletileg, ha az lennél, a tanárok már kiszűrték volna...de hát mi működik ebben az országban?:)
2010. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!