Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a történelem...

Mennyire nehéz a történelem emelt érettségi?

Figyelt kérdés
Mennyi tanulást igényel,mennyire fedi le a tankönyv anyagát(szükséges hozzá más dolgok ismerete)?

2016. jún. 12. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én idén kellemeset csalódtam a nehézségében. Én a Boronkay-féle könyvekből készültem, nem volt nehéz. De nézd meg az előző évek feladatsorait, hol nehezebb, hol könnyebb
2016. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Decembertől kezdve tanultam, februártól intenzíven. Így sikerült 90% fölé vinnem az eredményt. Minél hamarabb kezded, annál kevesebbet kell éjszakáznod a töri miatt :)
2016. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kb nem is készültem rá :) utolsó hónapban kezdtem el az írásbelire készülni és a szóbeli tételeket tanultam, de annak is csak a rövidített változatát.

Bár a 4 év alatt mindig ötös voltam belőle szóval szerintem ez is közre játszott abban, hogy kb semennyi tanulással 77% lett. 80 is lehetett volna, de a szóbelin nagyon izgultam és vesztettem 4 pontot, de szerintem ahhoz képest, hogy tényleg nem sokat készültem szép eredmény

de te ne így csináld!! Készülj fel időben. Én se fogom többé az utolsó pillanatra hagyni a készülést.

2016. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!