Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem nála, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Eléggé hosszú a történetem, szóval előre is köszönöm annak aki elolvassa. 1 és fél éve vagyok (voltam együtt a barátommal) de mielőtt vele összejöttem megismerkedtem egy másik sráccal ő mondjuk legyen Péter. nagyon aranyos volt meghallgatta mindig a problémáimat én is az övéit. Csajozásairól is mesélt meg minden. párszor már összefutottunk, de nem nagyon beszélgettünk... viszont msn-en igen. a lényeg az, h most szakítottam a barátommal és ezt elmondtam Petinek. Elég furén reagált rá: Tényleg? végleg vége? komolyan? stb... és ha megkérdezem, h szerinte jól tettem e..meg ilyenek egyből tereli a témát. ma mondtam neki, h mért van ez és csak annyit írt,h most megy mert dolga van. nem tudom hova tenni. célozgattam, h van valaki aki tetszik...de szerintem nem veszi a lapot...


nem tudom mit tegyek... szerintetek? van esélyem nála? hogyan kezdeményezzek?


ui: tudom, hogy eléggé zavaros. bocsi és köszi, hogy írsz. 17/l Peti 22


2011. ápr. 5. 18:43
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és amég a másik fiúval együtt voltam akkor is mindig beszélgettünk szóval több, mint 1 és fél éve...
2011. ápr. 5. 18:44
 2/10 anonim ***** válasza:
tisztázni kellene az ő érzéseit is.lehet hogy csak barátként tekint rád.
2011. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom... de nem tudom, h kérdezzek rá.vagy, h miből tudhatnám meg, h mit gondol/ érez?
2011. ápr. 5. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Annál rosszabb nincs, mint hogy ha magadban kell tartanod az érzelmeidet. Akár még ma, vagy holnap este beszélj meg vele egy találkozót, és négyszemközt tisztázzátok egymást érzéseit! Légy bátor, nincs mit vesztened! Ha csak barátként tekint rád, akkor jobb, ha minél hamarabb túl esel a csalódáson, de ha neki is komolyabbak a szándékai, akkor viszont egyenes út a mennyországba!
2011. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon félek

nem akarok csalódni...:(

2011. ápr. 6. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

"nagyon félek

nem akarok csalódni...:("


Épp azért írtam, hogy lépj minél hamarabb, h ne emésszen tovább ez a félelem. A csalódnod kell, az holnap ugyanúgy fog fájni, mint mondjuk ha csak hónapok múlva tisztázzátok ezt az egészet. Ha viszont ő is érez irántad vmit, akkor egy rakás fölösleges aggodalomtól kíméled meg magad! Bárhogy is legyen, hidd el, jobb lesz, ha nem kell tovább rejtegetned az érzelmeidet!

2011. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi..a bátorítást.. teljesen igazad van

de h mondjam el neki?:$ vagy csak utalgassak rá?

2011. ápr. 7. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:

"köszi..a bátorítást.. teljesen igazad van

de h mondjam el neki?:$ vagy csak utalgassak rá?"


Nem kell utalgatni semmire: megbeszélsz vele telefonon/msnen/facebookon/vagy bármi más csatornán egy találkozót (úgyis itt a hétvége, szabadidő dögivel), találkoztok, leültük, bele nézel a szemébe, és elmondod neki az érzéseidet, majd pedig megkérdezed, h ő hogyan érez irántad. A határozottság sosem lehet baj! És akárhogy is fog válaszolni a fiatalember, utána sokkal könnyebb lesz neked. Sok szerencsét!

2011. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maximum annyit kérek, kvázi a tanácsokért "cserébe", hogy ha lehet, ide írd le röviden hogy jártál. Remélem révbe fogsz érni!
2011. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

leírom persze:)

a hétvégén sajnos más dolgom volt. már egy hónapja előre megtervezett dolog.

2011. ápr. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!