Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mitévő legyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mitévő legyek! Hagyjam a fenébe az egészet, vagy még van esélyem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel 2 hónap után, de tudtam, hogy érez még valamit! Elég kicsapongó életet él, de bármikor felhívott, mindig őszintén mondta, hogy velem szeretne aludni, nálam szeretne lenni... Na de itt a bökkenő, hogy nem akar velem összejönni újra! Tegnap elmentünk egy buliba, és egész este rám sem nézett, majd amikor odajött, én bunkó, és alpári módon elküldtem egy másik hapsihoz, hogy sz.pja le... Erre persze besértődött, amit megértek!!! Tudom, hogy bunkó voltam, de iszonyatosan szerelmes! Amikor eljöttünk a helyről, együtt mentünk még el kocsmázni, és akkor mondta, hogy megbocsájt, de reggel felhívott, és mondta, hogy nem akar velem beszélni, meg hagyjam őt békén, hagyjam élni. Mitévő legyek? :S Vajon még van esélyem nála, vagy hagyjam a fenébe?
2011. jún. 19. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Basszus, azt olvastam, hogy az a kérdés, hogy hagyjad-e a fenékben:DDD

Szerintem hagyjad, ha nem akar tőled semmit.

2011. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, legalábbis nekem túl instabilnak tűnik ez az egész.
2011. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hagynom kéne, de iszonyat mód szerelmes vagyok belé, és tudom, hogy ő is érez irántam... Csak a tegnapi nap betett neki. Ha ott nem b.szom el a dolgot, akkor szerintem összejöttünk volna újra! Csak túlságosan fájt a dolog. Voltak dolgok, amik előzmények, /család beleszólt, sok vita volt dolgokról/, de tudtam, hogy érez még valamit
2011. jún. 19. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kalandja lehettél volna a sok közül, de most is az lehetsz az ő határozottságával és memóriájával.
2011. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt nem értem... Lehetek még a kalandja?
2011. jún. 20. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!