Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek fogorvos? (többi lent)

Lehetek fogorvos? (többi lent)

Figyelt kérdés
Életem legeslegnagyobb álma, hogy fogorvos legyek. Nagyon érdekesnek találom. Ráadásul imádom a bioszt, mindig dícséretes 5-ös lettem belőle, és jó a kézügyességem is. Az egyetlen baj, hogy túl félénk vagyok.Kellemetlenül érzem magam, ha idegenekkel kell beszélni, ezért lehet, hogy nem keltek jó benyomást. Szerintetek idővel változok, bátrabb leszek, és merjek belevágni? Mert nagyon ezt szeretném. 15/L

2016. jún. 16. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes belevágni, mert a félénkség idővel elmúlik majd. Sokat fogsz még változni
2016. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Sokat segített! Remélem sikerülni fog!! :)
2016. jún. 16. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, csak szeresd meg a kémiát is. :)
2016. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Muszáj leszek :'D Amúgy nem utálom a kémiát, 4-es lettem most 8. év végére. Csak néha lusta vagyok és nem mindig tudom a képleteket xd De most gimibe belehúzok :)
2016. jún. 16. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogorvosként nem beszélned kell, meg prezentációkat tartani 200 ember előtt (bárt azt is lehet), hanem fogakat kell javítani, más emberek szájában. Nem az a beszélgetős szakma.
2016. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de azért ott is kell valami jó benyomást kelteni, meg kommunikálni. Persze minden munkahelyen kell valami szinten. A szüleim különben azt akarják, hogy idegenvezető legyek, de azt abszolút nem akarom... Természetesen ezt az ötletemet is támogatják valami szinten, de akkor is nyelvi tagozatra fogok járni (mert a nyelvekből is jó vagyok) gimiben, így nem tudom, hogy fel lehet-e venni pl. a bioszt, mert az első évben nem lesz :( Én mondtam anyáméknak, hogy természettudományi szakra akarok menni, de lesz*rták :(
2016. júl. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!