Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol érettséginél mekkora...

Angol érettséginél mekkora eséllyel kapsz max pontot?

Figyelt kérdés
Jelenleg felsőfokra készülök, de félek hogy minden hülyeségbe bele fognak kötni. Szoktak egyáltalán max pontot osztogatni?

2016. jún. 19. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint szóbelin? Mert ott nem valami nehéz.
2016. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A szaktanárod milyen? Ha nem kedves akkor lehet nem ad max pontot, de abba azért gondolj bele, hogy a közép érettségi az b1es szintű, te meg c1re készülsz. Szóval simán belefér a max pontba néhány hiba. Nálunk nem egy ember kapott max pontot, én is azt kaptam, pedig volt pár hibám:)
2016. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most nyelvvizsga vagy érettségi, mert felsőfok nyelvvizsgán van, érettséginél max emeltezni mehetsz.

Egyébként emelt érettségin simán megadják a max. pontot nem kell hozzá olyan óriási nyelvtudás, inkább háttérismeret megy egy-egy témáról még magyarul is nehéz sokszor beszélni.

2016. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mekkora szókincset igényel? Ha szépen, választékosan beszélek, de nem teszek bele extrákat, akkor az úgy jó lehet? Vagy menjek rá az idiómákra és az ilyesmikre? Plusz az elején be kell rendesen mutatkoznom? Az angol tanárom amúgy elég kedves, osztályozó vizsgámnál is megadata a 100%-ot pedig elég bénán feleltem(upper intermediate).
2016. jún. 19. 12:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Középszintű érettségi szóbelije
2016. jún. 19. 12:55
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Simán megszerezhető, a közép érettségi megfelel az alapfokú nyelvvizsga követelményeinek.
2016. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Az angol érettségi max pontszáma 33, tehát a ]1;33[ intervallumban szereplő természetes számokat, és 0 pontot kaphatsz. Ez alapján annak esélye, hogy a maximális 33 pontot kapod 1 / 34 * 100 = 2,9 % megközelítőleg.
2016. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most akkor felsőfokra készülsz és középszinten érettségizel, igaz?


Nem nehéz, én közép érettségin, közép nylvvizsgán, emelt érettségin és felső nyelvvizsgán is 100%-ot szóbeliztem, pedig nem vagyok se csodagyerek, se kétnyelvű családból származó.


Tanárfüggő, az enyém jogosan, de osztogatott max pontokat, bár amikor én ott jártam, már rég afelett a szint felett jártam, most C2 vagyok egy hivatalos Oxford Placement teszt szerint, bár az csak külföldi egyetemre kellett, nem jár érte semmi. (van egyáltalán olyan nyelvvizsga?)

2016. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kötne bele? Nem értem, hogy egyáltalán miből gondolod ezt? Ha az osztályozóvizsgára 100%-ot adott, akkor erre is! A közép érettségi nem upper-intermediate! Semmilyen idióma nem kell, ne is foglalkozz az angol érettségivel!
2016. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell bemutatkozni, mért kéne? Nem tudják, ki vagy?
2016. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!