Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2011-ben jelentkeztem Pannon...

2011-ben jelentkeztem Pannon egyetemre, fel is vettek, de nem fizettem be a költségtérítést, most kaptam egy levelet, hogy be akarják hajtani?

Figyelt kérdés
Nem is aktiváltam magam, sosem jártam be. Jogviszony megszűnéséről lehet kaptam levelet, lehet nem, nem emlékszem már. Neptunba beléptem, de semmit nem tudok vele kezdeni, érdemi szöveget nem ír ki. Nem jelzi ki, hogy törölték volna a jogviszonyom. Felhívtam egy telefonszámot, de olyan halkan beszélt a nő, hogy semmit sem segített... Mi a megoldás?
2016. jún. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmentél a beiratkozàsra?

Na ott, ha alàìrtad a képzési szerződést köteles vagy kifizetni az első félév dìjàt...

2016. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mentem el, nem írtam alá semmit. Aktiválni sem aktiváltam magam.
2016. jún. 23. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem iratkoztál be, ahogy azt állítod sehogy nem születik jogviszony, ami később mint mondod meg is szűnt. Ugyanis hiába vesznek fel, oda járni nem kötelező, ugyanúgy eldöntheted a sikeres felvétel után is, hogy beiratkozol-e vagy sem vagyis elkezded-e a képzést avagy sem. Szóval valami nem egyértelmű a sztoridban...
2016. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!