Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi (volt) a kedvenc...

Nektek mi (volt) a kedvenc tantargyatok? Milyen tudomanyt kedveltek?

Figyelt kérdés
Nekem az angol a kedvencem. Mindent szeretek csak a muveszetet nem kedvelem.:O

2016. jún. 22. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kémia.

A természettudományokat úgy általában.

2016. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:
Fizika + matek. Legalábbis középsuliban. A BME-n kicsit vesztett a varázsából a dolog. :D
2016. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aha.
2016. jún. 22. 12:56
 4/13 anonim ***** válasza:
matek, kémia, fizika, nyelveket pedig nagyon nem szeretem
2016. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Irodalom volt az abszolút kedvencem, de szerettem az angolt is, bár talán csak az órák hangulata miatt. :)

A fizika szerintem nagyon érdekes tudomány, kár, hogy nem tuok számolni. Amúgy biztos fizikus lennék :D

2016. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En nagyon de nagyon szeretem a nyelveket!💜
2016. jún. 22. 14:13
 7/13 Wadmalac ***** válasza:
Konkrétan a nyelveket én is szeretem. De suliban nyelvet tanulni mindig is utáltam. Nyelvvizsgám van németből, angolból, valamennyit elmotyogok oroszul, hollandul, de akkor is, sosem éreztem még jól magam nyelvórán.
2016. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a kémia. Nekünk ehhez még hozzájönnek a szakmai tárgyak; mint a vegyipari ismeretek + laboratóriumi alapgyakorlatok. Még ami tetszik az a biosz. Szóval inkább a természettudományos tárgyak fekszenek nekem :D

Egyébként ezenkívül még nyitott kezdek lenni a töri iránt - hozzáteszem a tanár miatt :)

Szeretek nyelveket tanulni, de az angol nem tartozik nálam speciel a kedvencek közé..

2016. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Történelem:)
2016. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az irodalom, a művészetek és biológia volt a kedvencem.

Az idegennyelveket nem szeretem.

2016. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!