Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek színész?

Hogyan legyek színész?

Figyelt kérdés

Oke, tudom hogy ez nagyon nem ilyen egyszerű, marmint de, elmész gimnáziumba stb stb VISZONT itt Szlovákián az alapiskola 16 évesen befejezhető, én hülye pedig be is fejeztem ezért nem tudom mit tegyek... Vissza alapsuliba NEM mehetek ezért fogalamam sincs mit tegyek.. Lehet mindenféle gimnázium meg ilyenek nélkül? Hol kezdjek egyáltalán neki?

Ne trollkodjatok légyszi, komolyan kérdezem.



2016. jún. 25. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy szlovákiaiként jobban ismered az ottani rendszert, mint mi. De először is azt kellene eldönteni, hogy ott folytatnád vagy Magyarországon. Egyébként amatőr társulatoknál lehet próbálkozni.
2016. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre gondoltam én is, és amúgy Magyarországra gondoltam
2016. jún. 25. 16:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan sulit keresek (ha van) ahol pl. nem kérnek mindenféle suli-papírokat
2016. jún. 25. 16:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Első kommentelő neked meg csak annyit mondok hogy vegyel életet, de ezt most komolyan nem azert mondom mert hogy leszolni akarlak hanem mert egyszerűen nem hiszem hogy élete van olyannak aki feljár ide trollkodni ... Örülj neki hogy neked tökéletes életed van
2016. jún. 25. 16:36
 5/8 anonim válasza:
38%
Cicafiú, még érettségid sincs, de diplomás állást akarsz, jólvan én meg orvos akarok lenni, a kőműves bizonyítványommal. Megműthetlek?
2016. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Leérettségizel, jelentkezel színészetire, vagy egy szini tanodába. Ha meg nem akkor marad a cumi.
2016. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Első kommentelő neked meg csak annyit mondok hogy vegyel életet, de ezt most komolyan nem azert mondom mert hogy leszolni akarlak hanem mert egyszerűen nem hiszem hogy élete van olyannak aki feljár ide trollkodni ... Örülj neki hogy neked tökéletes életed van"


- Trollkodni... magyarázd már el, mi volt a trollkodás a hozzászólásomban. Segíteni akartam, de már megbántam.

De oktass csak Te engem az életről, meg az életvásárlásról, aki 16 évesen otthagyta az iskolát, és utólag jött rá, hogy ennyi tanulás nem elég.

2016. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem neked szólt, volt előtte egy csúnya hozzászóláls (az #5-ösé), amit gondolom az admin utólag törölt.
2016. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!