Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mozaikos biosz -és kémiaköny...

A mozaikos biosz -és kémiakönyvek leckéit hogyan érdemes feldolgozni, megtanulni? Milyen módszert ajánlanátok a hatékony és gyors tanulásra?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ne a mozaikosból tanulj hanem a villányiból
2016. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a mozaikosból tanultam és nekem jobban bejött mint a Villányis bár tényleg érdemes akár együtt a kettőt :)
2016. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, a mozaikosból tanulj, és ahogy a 2. hozzászóló mondja, tanuld mellé a villányit. Emelt érettségikre a következőt ajánlom: Mozaikos könyvek (9-10-11-12), az első kettő szerintem azért fontos, mert jobban részletezi a dolgokat, de az összefoglalókban is benne van. Ennek van egy nagy 11-12-es feladatgyűjteménye, szerezd be. A Villányi könyvek közül a kemavill.hu (vagy valami ilyesmi)-n, Libriben érdemes könyveket nézegetni, de a kétszintű érettségire felkészítő könyv és FGY az elmélethez és a számolásokhoz, valamint az Ötösöm lesz kémiából a számolásokhoz elengedhetetlen, ha akarsz kb. 80%-os érettségit. Van az Ötösömben egy pár hiba, de elhanyagolhatóak. Bioszból még a Szerényi-féle könyveket érdemes bepróbálni, valamint a Németh Endre-féle összefoglalót.
2016. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én mondjuk érettségiztem kémiából, és elég limonádénak találtam a mozaikosat az emelthez képest azért mondtam


egyébként meg a legfontosabb : [link]

2016. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is érettségiztem kémiából, szerintem lefedi 80%-ban az elméletet, vagy te csak a Villányiból toltad?
2016. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én igazából csak az ötösöm lesz kémiából oldottam ki becsülettel, elméletet sosem tanultam csak ami órán ráragadt
2016. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja és ez amúgy melyik könyvben van benne "acilcsoport"

a követelményből


meg még sok ilyen van, amit így elméletileg kérdezhetnek, de amúgy wtf

2016. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az acilcsoport benne van egy táblázatban a 11-12-es Mozaikosban. :D
2016. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2016. júl. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!