Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett ti milyen...

Egyetem mellett ti milyen munkát tudtok/tudtatok vállalni és mennyit kerestetek vele?

Figyelt kérdés
(Nappalis képzésre gondolok)

2016. júl. 1. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet tanítottam, 2000.-/óráért, minden délután és hétvégén is, ezen kívül fordításokat vállaltam (sokan szakdolgozat előtt teljes szakcikkek fordítását kérték angolról magyarra). A nehéz tárgyakból korrepetáltam is, sokat tanultam, hogy dolgozhassak. Alkalmanként vállaltam takarítást, pakolást is, illetve rendezvényeken vendéglátást, ami adódott. Kerestem az esti és hétvégi munkalehetőségeket.
2016. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 6 félévet nyomtam le az egyetemből, volt olyan félév, hogy tudtam dolgozni, volt olyan, hogy nem, de ez nagyban függ a szakodtól is (én pl. gépészmérnök leszek).

Lány létemre leginkább bolti eladói, bolti kisegítői melókat végeztem általában 4 órában+hétvégente, mikor nem mentem haza a koliból. Kb. havi 40 000 forintot kerestem vele, mellé jött a diákhitel.

2016. júl. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
#1-es hogyan és hol kerested a munkalehetőségeket? Diákszövetkezetnél? Vagy máshol? Ismeretség? Amik összejöttek, hogyan jöttek össze?
2016. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nappalisként (állami) az utolsó 1 evemet napi 8 órában rendesen bejelentve dolgoztam főállásban nettó 130k ért. ált vizsgákra jártam be, néhány tanárral megbeszéltem, hogy mi a szitu.
2016. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3as:nem szövetségen keresztül. Önéletrajzot írtam, és mindenhová besétáltam. Éttermek, boltok, nyelviskolák. Összeírtam mindent, amihez kicsit is értek. Idővel persze lettek ismerőseim is, de a kezdetekkor még nem voltak. Minden nap néztem az álláshirdetéseket, első 2-3 hónapban szinte heti 2-3x is mentem felvételi beszélgetésre. Eléggé nyomultam, kellett a pénz.
2016. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös köszi a választ, nagyon jókat írsz. Nyomtam mindenkinek egy zöldet, mert jók az ötletek. Kitartás is fontos, ahogy látom.
2016. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleinte csak alkalmi munkákat diákszövetkezeten keresztül, aztán tanítottam (kémiát, matekot) délutánonként és hétvégente. 5. félévtől pedig már a szakomhoz kapcsolódó területen dolgoztam egy multinál diákként eleinte heti 30 órát, most msc-n pedig már heti 40-et attól függően, hogy mennyi munka, illetve mennyi tanulnivalóm van.
2016. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, órabérben dolgozom nettó 590 Ft-ért, mostanában, hogy megvan a maximális heti óraszámom kb 90 000 Ft körül kapok egy hónapban.
2016. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, nyomtam egy zöldet.
2016. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!