Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire volt nehéz munka és...

Mennyire volt nehéz munka és család mellett estin letenned az érettségit?

Figyelt kérdés

Kérdésem azok felé irányul, akik így csinálták meg az érettségit. Tapasztalatokat várok.

Nyilván nem lesz könnyű, így is megszenvedem, hogy a párommal ellentétes műszakokban járunk (gyerek miatt) és biztos rossz az időbeosztásom, de sokszor alig érem magam utol. Úgy érzem kevés érdemi időt töltök a családommal és kicsit tartok tőle, hogy 10 év sulis kihagyás után, gyerek, férj, háztartás mellett egyáltalán tudok-e időt szakítani a tanulásra meg úgy egyébként mindenre és mindenkire.



2016. jún. 13. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor anno én csináltam, nem volt se gyerek, se család mégis nehéz volt . Ha hülye vagy valamelyik tantárgyhoz akkor meg pláne megszenveded . Ismertem valakit akinek voltak a háta mögött kemény évek + férj, belebukott az érettségibe . Beült pár órára és feladta, köszönte szépen de nem kért belőle .
2016. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!