Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig jár a családipótlék?...

Meddig jár a családipótlék? Bőven lent!

Figyelt kérdés
Idén júniusban tettem le az első szakmai vizsgámat. Mivel ugye a második szakma is ingyenes jelentkeztem. Ha idén szeptembertöl megint középiskolába járok,akkor még megillet a családi? És ezt hogyan kell intézni? Szülönek,nekem vagy az iskolának kell intézni?

2016. júl. 3. 20:19
 1/6 health visitor ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ugyan ilyen helyzetben vagyok, voltam a családi pótlék osztályon ott azt mondták, hogy a sulinak kell intézni, de ha esetleg nem augusztusba menjek be töltsek ki egy papírt és ennyi de ha majd nem kapsz és nappali tagozatoskent akkor
2016. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*tagpzatoskènt tanulsz újra kell igényelni.Mert maguktól megvonjàk a támogatást, de megint ha jár neked akkor igényelni kell!Előző voltam.
2016. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 health visitor ***** válasza:
Nekem nem vonták meg maguktól, leérettségiztem, és még egy évig küldték, jól meg is szívtam vele, mert most több százezres büntetést kell visszafizetnem. Nem tudtam pontosan meddig jár, és most a büntetésről küldtek egy levelet, utánanéztem, 20 éves korig jár, de csak akkor, ha közoktatásban tanulsz. Tehát középiskolában. Minden más esetben neked kell visszamondanod. Gondoskodj erről, nehogy úgy járj mint én, mert nekem sem vonták meg maguktól, külön kérvényezni kell.
2016. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
health visitor: 19 leszek pár nap múlva.
2016. júl. 5. 01:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Blacy: Nappalin leszek. Adtak is papírt a családira mert kérdezték hogy kell-e. Most azt az iskolának kell vagy nekem nem tom. Két éves szakról van szó, tehát 21 éves koromra végzek. Az amit említettek hogy elvileg 20 éves korig jár nem tudom mennyire befolyásolja ezt. De gondolom a tanév első és a viszga letételének utolsó napjáig megillet. Csak azért tettem fel a kérdést,hogy elkerüljem a nem várt büntit.
2016. júl. 5. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!