Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot válasszak?

Milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Író szeretnék lenni, és tudom, hogy nem egy iskolában fogom megtanulni hogyan legyek jó író, de szeretnék egy olyan szakot választani gimnázium után, ami a hasznomra válik. Néztem a kommunikáció és médiatudomány szakot, de nem hiszem, hogy az megfelelő lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. júl. 14. 11:43
 1/5 anonim válasza:
Sz.tem gimis magyartanár,mert az valamennyire kapcsolódik az íráshoz!:)
2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar szak + kreatív írás minor. Az ELTÉ-n -azt hiszem- van ilyen.
2016. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg újságíróra nem gondoltál? :)
2016. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is író szeretnék lenni, és magyar tanárira járok. Magyar szakkal sajnos sok mindent nem lehet kezdeni, viszont kreatív írásos órákat tanárin is felvehetsz :)
2016. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 de gondoltam az újságírásra de az a kommunikáció és médiatudományhoz kapcsolódik és az nem igazán az írással foglalkozik hanem hogy riporter vagy műsorvezető legyen belőlem az meg nem az én pályám :D
2016. júl. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!