Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem mellett mennyir...

Orvosi egyetem mellett mennyire fér bele az ember idejébe heti 5x1,5 órás kondizás?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés. Tudom ez attól függ, hogy kinek mennyi időt/energiát kell a tanulásra fordítania, de akkor is.


Tapasztalatok?



2016. júl. 17. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Bár én még csak most megyek orvosira, de nekem is hasonló "problémám" van, viszont szerintem ha egy kicsit szorgalmi időszakban is megtoljuk, napi 2-3 óra tanulás, etc, akkor simán belefér ez is, a társasági élet is, persze túlzásba nem tudjuk majd vinni.
2016. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%
Minek kéne heti 5? Versenyző vagy? Ebből élsz meg?
2016. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Dehogy!

Csak én így alakítottam ki az edzéstervemet, ennek egy része kardio.

De örülni fogok annak is ha heti 4 alkalmat meg tudok majd valósítani.

2016. júl. 17. 13:21
 4/12 anonim válasza:
72%
Ha eddig nem úgy edzettél, szerintem érdemes áttérned a heti 3 teljes testre, vagy legalább egy upper-lower-re, sőt, van olyan rendszer amivel heti 2 napot vagy teremben (+ kardió ha akarsz), és ugyanúgy fejlődsz, vagy még jobban.
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen,ha kezdő vagy akkor teljesen felesleges az 5 nap edzés,és a profik sem javasolják..heti 2 -3 nap átmozgató edzéstől jobban tudsz majd fejlődni később is, plusz nem árt ha ez idő alatt megtanulod a gépek HELYES használatát.. amúgy szerintem simán belefér akár a heti 5x1.5 óra is(én is ennyit csinálok most, ès mellette egyetemre járok) :)
2016. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

A napi 2-3 óra tanulás kevés lesz a legtöbb esetben. Ha meg ZH-k közelednek akkor pláne. 2 héten belül volt nekem Sejtbiosz zh, Mol.biosz zh, Szövettan demó, Anat demó, Embry demó, akkor örülsz hogy életben maradsz :D és ugye rögtön rá indult a vizsgaidőszak :D

De minden az időbeosztásodon múlik, de arra készülj fel, hogy nem lesz túl sok szabad idő.

2016. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
60%

Heti 5 edzés felosztva őrületes nagy bäromság, amit senkinek nem hoz optimális fejlődést, aki nincs heti 2g szteroidon és egyéb hormonokon. A heti 5 nap gondolata is ezektől a "profiktól" ered.


Naturálban magas edzésgyakoriság, alacsonyabb volumen.

2016. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A környezetemben max a heti 3 alkalom fér bele, de ez is csak úgy, hogy ott vannak a hétvégék (és ez mind a közösségi élet rovására is megy). Bár hozzáteszem, hogy ez akkor működik, ha nem kell haza menned minden héten. Ez eléggé bezavar mindenkinél havi egyszer, kétszer minimum.

Ha vannak lyukas órák, és esetleg közel van a terem, akkor ezeket is kilehet használni, de ezek nagyon ritkák.

2016. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont az orvosin mondták: A nap az orvosi egyetemen is 24 órából áll. És akkor még ott van az éjszaka is! :-))


Egyébként a legkomolyabban mondom: ideje mindenkinek arra van, amire szakít magának.

2016. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jól van tényleg túlzás az 5 alkalom. Most ez nem okoz problémát, mert nyár van, szóval ráérek.


Köszi az eddigi válaszokat! :D

2016. júl. 17. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!