Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem mellett mennyir...

Orvosi egyetem mellett mennyire fér bele az ember idejébe heti 5x1,5 órás kondizás?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés. Tudom ez attól függ, hogy kinek mennyi időt/energiát kell a tanulásra fordítania, de akkor is.


Tapasztalatok?



2016. júl. 17. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Öt edzés szerintem nem túlzás. Elég sok ismerősöm is edz ennyit, és mindenki szép nagyra nőtt. (És még "növésben van") És nem szedünk semmit.

Időbe is belefér. Ott van a hétvége is, !eg suliba sem vagy egész nap. Illetve nekem a suli előtti időpont vált be, de nem mindenki szeret már öt óra előtt felkelni :D

2016. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én az első 3 éven vagyok túl, eddig nem volt olyan napom, hogy ne lett volna néhány óra szabadidőm azért, amibe ez beleférhetett volna, ha akarom.

Te magad látod majd meg.

2016. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!