Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi BTK-ok! Ti dolgoztok...

Pécsi BTK-ok! Ti dolgoztok egyetem mellett? Nappali tagozatosokat kérdeznék.

Figyelt kérdés

Anglisztikára megyek, igyekszem besűríteni az óráimat három napba. Havonta kétszer haza akarok menni, ideális esetben minden második héten.

A páratlan hétvégéken szeretnék munkát vállalni. Így lehetséges?


2016. júl. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ŐSzintén meglep, hogy ha lesz olyan munkáltató, aki alkalmazkodik hozzád. Diákmunka esetleg, de abból megélni nem lehet. Kiegészítésnek is vérszegény. Én dolgoztam, igaz nem BTK, hanem ETK mellett (nappali) esténként, de nem volt benne luxusutazás haza havi 2x és nem volt benne kizárólag iskolanap sem. Dolgoztam minden este és hétvégén néha napközben is.


A kérdés az, hogy milyen munkát akarsz és mennyit akarsz vele keresni? Mert ha csak bulira kell, akkor szórólapozással vagy pakolással megoldod. Ha rezsire, albérletre vagy kajára kell, akkor ne várd, hogy majd minden második hétvégére szorítkozik a munkáltatód és kapkod utánad.

2016. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem voltak hiú ábrándjaim, hogy megélek belőle, csak egy kis plusz pénzt akarok keresni.

A "luxusutazás" pedig egészségügyi okok miatt kell.

2016. júl. 21. 01:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én felpontoztalak, mert tisztességes választ adtál, viszont a modorodon még dolgozhatnál, mert arrogáns és fölényes vagy.
2016. júl. 21. 01:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellette nem igazán, hisz van egy Spar, Paulus, kisboltok, templom. Kicsi az esélye, hogy ezekben épp munkaerőhiány van.
2016. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pécsett voltam anglisztikás, és nem volt olyan, hogy egy nap ne kellett volna bemenni. A kötelező eladások közül az összes úgy van elosztva, hogy minden napra jut valami. És többségük ráadásul katalógusos előadás, szóval max feliratod magad másokkal, de úgy meg nem sok értelme van az egésznek, mert itt otthon nem igazán tudod magadnak bepótolni az elvesztett tananyagot. És sokkal több szeminárium van, ahol pedig kötelező a megjelenés, max 3x hiányozhatsz.
2016. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!