Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus gólyatáborban mi...

Corvinus gólyatáborban mi várható?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív élmények egyaránt érdekelnek...

2016. júl. 29. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
G kar?
2016. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen..bocsi...ezt lehagytam xd
2016. júl. 29. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Bátyám mesélt dolgokat, hogy 4 éve mik voltak. Hát durva volt...:D Bár piát magadnak kell venni, ami elég szarul van megoldva, legalábbis náluk így volt, de amúgy ivás, buli, játékok, vetkőzés stb. Jó buli azt mondta, de ha nagyon visszahúzódó vagy nem biztos, hogy élveznéd. Elég sok vicces sztori történt ott, amit mai napig van hogy elmesél és írunk rajta, szóval ő jól érezte magát. :)
2016. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*sírunk rajta...
2016. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Semmi gáz nincsen, és semmit nem fognak kérni, amit nem akartok. Azon lesznek, hogy mindenben segítsenek, hogy könnyebb legyen az első év. Az ú.n. instruktorok, akik hallgatók és a gólyatáborban segédkeznek, a GT után is fognak szervezni kis összejöveteleket, ahol jókat beszélgethettek :) Én nem voltam GT-ben és úgy mentem oda első nap, hogy senkit nem ismertem szinte. És az ÖCSI-sek szépen felkaroltak és semmiben nem szenvedtem hiányt.

Szóval irány a GT!

2016. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Piert ***** válasza:
0%
Ilyesmikkel fogtok játszani, hogy megszokjátok az elvárásokat: [link]
2016. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia. eloszlatnám a közgáz gólyatáborról kialakult negatív véleményeket. arra számítottam, hogy ivás, vetkőzés minden mennyiségben és tévedtem. utólag örülök hogy nem hagytam ki, mert azok akik nem jöttek elég sok nehézséggel néztek szembe az első napokon(elmondásuk alapján). Nekem inkább hasonlított egy gimis táborhoz, mert tényleg sok ügyességi feladat volt, és könnyen lehetett barátkozni. szóval szerintem semmiképpen ne hagyd ki!
2016. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a válaszoló aki nem volt gólyatáborban...


Igaza van az utolsónak. Ha nem mész el, sokmindenről maradsz le olyan tekintetben, mint a tárgyfelvétel időpontja stb. Nekem szerencsém volt, de volt aki "lemaradt"

2016. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tul lehet elni,mondjuk a helyszin nekem anno nagyon nem tetszett,de a programok jok voltak(leszamitva a korjatekokat vagy miket..Az öcsisek tenyleg rendesek,szoval ha nem mesz el akkor sincs baj. ☺
2016. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly nem voltam és kezdetben valóban elég nagy hátrány (ami később persze ledolgozható), mert pl az ismerkedős hét első napjának kezdése is megváltozott a gt-ban, igy aki nem volt az eleve fél órával később ment :D meg első pár hétben nagyon egybe vannak a gt-s baráti körök, bár később is elég nehéz "beférkőzni". De azért általában szokott lenni (legalábbis a mi szakunkon volt) olyan ismerkedős nap is amit mi magunk szerveztünk még augusztus közepén, így ismerkedni már ott is lehetett :)
2016. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!