Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát tudnátok...

Milyen szakmát tudnátok mondani egy ilyen embernek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval,az lenne a helyzet, hogy mikor elkezdtem a közép iskolát a szüleim rákényszerítettek ,hogy de igen is cukrász leszek.( ha már a bátyám szakács) Most jelenleg ez a szakmám, egy idelye már cukrászként is dolgozom de egyszerűen gyülölöm. Most jelenleg külföldön élek és lehetőségem van a munkám mellet szakmát tanulni de nem igazán tudom mi is illene hozzám. ( Igen vannak erre megeleő irodás és emberek de átlagban csak az aktuális hiánymunkákat taglalták) Valami olyan munkát szeretnék amit szeretek is csinálni. Szinte mindent élvezek és szeretek amihez kézügyesség kell pl festés,rajzolás(digitális és hagyományos ),varrás,korongozás,szobrászat,zene, művészetek, tanácsokat/segítséget adni embereknek,stb... Az abszolút álom munkám a grafikus lenne de azt egyenlőre hanyagolnom kell :( Valami olyant keresek amit minél hamarabb el lehet végezni és nem öli ki az ember lelkét. Nagoyn fontosak lennének az ÉRTELMES válaszok!! Sajnos csak az átlak "sablon" munkákat ismerem de lehet hogy egy olyan lesz a kedvencem amit nem is ismerek :)

Elöre is Köszönöm annak aki rendes választ ad :)



2016. aug. 2. 09:42
 1/6 AraNYaLMi válasza:
Szerintem hozzád az építészmérnök,színész,grafikus illene.
2016. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő? A mai világban már roppant sokrétű munkakör, nem csak vezetékeznek, hanem pl riasztó rendszerek megtervezésével és beszerelésével is ők foglalkoznak.


Mellesleg egyéniben csinálod, elég jó pénzeket lehet vele összeszedni.

2016. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A muveszi hajlamoddal es erzekeny-egyutterzoseged miatt gondolkodhatnal valami szinhazi munkan, a szineszet lehet, hogy hosszadalmasabb elvegezni, de ott mint vilagito vagy valamilyen disz tervezo...?

Szobafestes -tudom, tudom, de jol fizet, es ha szeretsz lakberendezni es a finom reszletekre figyelni akar felujito is lehetnel.

Van ilyen MBTI teszt, ajanlom a neten a 60 vagy 94 kerdesest!

2016. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gépész
2016. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam az MBTI teszt :D Nem rossz. INFJ lett az összes tesztem. A munkák se rosszak amiket ehez a személyiségcsoporthoz írtak de sajnos egyik sem egy gyors szakma :( (azért megpróbálom újra a szakmás tanácsadós dolgot hát ha igy mást is mond :) ) Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, ha van valakinek még ötlete azt megköszönném :)
2016. aug. 2. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj (én vagyok aki az MBTI-t ajánlotta), lehet, hogy nehézkes de hosszútávon megéri olyan munkát választani amit tényleg szeretsz, és ha ezért 4-5 évet kell tanulni, hát tanulj, lehet a következő 40-50 évedre nagy hatással lesz!

A legjobb egyébként egy -külföldön élsz szóval ez még megvalósítható is- egy ösztöndíj. Dánia, Svédországot neked találták ki -nagyon sok féle szakot kilehet próbálni és pont a "nem tudom mi is vagyok pontosan" típusnak való, mivel nagyon sok minden lehetsz egy diploma után.

2016. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!