Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok olyan gyárakat...

Tudnátok olyan gyárakat mondani Budapesten ahova még van esélye bekerülni az embernek és a fizetés is elfogadható?

Figyelt kérdés
Érettségi+1 szakmával ? Elfogadhatón azt értem , hogy ilyen 100-150 körül minimum.

2015. márc. 11. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem Pest de mennek onnan céges buszok.

IBIDEN HUNGARY KFT.

120-140 KÖZÖTT átlagosan havonta plusz 17000 Ft étkezés plusz ingyenes bejárás cége buszokkal. 15 nap/ hó, 12 óra/ nap.

Nem érdekel senkit se a szakma se az érettségi. 8 osztály kell hozzá meg hogy hajlandó legyél dolgozni (nem kell megszakadni, könnyű fizikai meló).

2015. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Bosch. Audi. Bár nem tudjuk a szakmád, így nehéz lesz...
2015. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőknek gyár? Merre van, ami Pesttől nincs iszonyat messze?
2015. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nőként mentem az Ibidenbe.... Pesttől 30 km kb.

Céges járat a Népligettől, Zuglóból stb.

2015. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából laboráns, de nem feltétlen szeretnék ebben elhelyezkedni, mivel , ahogy elnézem ezzel a szakmával csak jó ismeretséggel vagy szerencsével tudok bekerülni bárhova is , ezért meghallgatok bármi mást ami jó hely:)

Köszönöm az eddigi válaszokat:))

2015. márc. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!