Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME járműmérnöki karra szeretn...

BME járműmérnöki karra szeretnék menni, tényleg annyira nem éri meg jelentkezni rá?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és autóelektronikai műszerész szakmát elvégeztem és hozzá a technikusit is. Autókkal szeretnék foglalkozni és érdekelne ez a kar. Azonban olvastam, hogy nem sokan ajánlják mert nagyon szívóznak. Véleményetek érdekelne :)

2016. aug. 2. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz autókkal foglalkozni a KJK-n vagy csak nagyon későn (és akkor sem a tanterv keretei között..), addig viszont szénné szívatnak a sok baromsággal. Én is elhittem anno a sok maszlagot, meg is bántam, hogy oda jelentkeztem.
2016. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom pedig :(
2016. aug. 14. 10:44
 3/5 anonim válasza:
Sajnos az előttem hozzászólónak és a korábbi kérdésekben válaszolóknak teljes mértékben igazuk van. Sokszor annyira inkorrektek a számonkérések és a tanárok, hogy már szinte az élettől is elmegy a kedved. Ha teheted ne válaszd a BME KJK-át, inkább Győr ( esetleg Kecskemét) vagy ha mindenképp BME-re szeretnél jönni akkor a Gépész szakot jelöld meg.
2016. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm, akkor tênyleg átgondolom ezt az egészet
2016. aug. 17. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez általánosságban igaz a járműmérnöki szakra vagy specifikusan a BME-n?

ME járműmérnöki milyen?

2019. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!