Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-re szeretnék járműmérnök...

A BME-re szeretnék járműmérnöki karra jelentkezni. Kötelező az emelt matek érettségi, vagy jó az is, ha a választottból emeltezem?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n azt írják, hogy kell a matek és mellé még egy a sok közül, ami nálam a fizika lesz. mindkettő mellé az van írva, hogy emelt vagy középszint. Azzal tisztában vagyok, hogy az egyikből emelt szinten kell majd érettségiznem, de nincs megkötve, hogy a mateknak kell emeltnek lennie, ugye?

2013. okt. 8. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs megkötve, de honnan tudod hogy kötelező lesz az emelt?
2013. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éve ezzel traktálnak középiskolában, hogy nekem már kötelező lesz :/
2013. okt. 8. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg aki idén érettségizik, annak már kötelező az emelt szintű érettségi, ha tovább akar tanulni.
2013. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami forrást linkeljetek...


[link] Mintha a járműmérnök nem lenne közöttük.

2013. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem mindenki mindig ezt mondja, de akkor még körülnézek én is.. :)
2013. okt. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!