Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elhagytam a diakigazolvanyom...

Elhagytam a diakigazolvanyom a berletemmel együtt, holnap lesz ügyeleti nap a suliba ott tudnak majd segiteni?

Figyelt kérdés
Mert vakami kene,mert dolgozom es napi ketszer buszozok, nem szeretnek teljes aru jegyet venni..es holnap meg csutortokon zarva lesz az okmanyiroda

2016. aug. 3. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenes diákigazolványt kiállíthat az iskola, azzal is igénybe veheted a kedvezményeket.
2016. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, ma már nem ideiglenes diákot adnak, hanem igazolást arról, hogy igényeltél új diákot és az jogosít utazásra. Nem kötözködésből írom: ez azért feltételezi pl. a tanulói jogviszony folytonpsságát és az új igazolvány díjának megfizetését is.
2016. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg azokat a helyeket felhívni/felkeresni ahol elhagyhattad (pláza információs pult, közlekedési vállalat talált tárgyak osztálya), illetve állítsd be facebookon hogy bárki írhasson neked (hátha valaki megtalálja és felkeres majd ahelyett, hogy leadná)



Amúgy a diákigazolványod ügyét az iskola tudja intézni, viszont bérletet újat kell venned hanem kerül elő.

2016. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam,köszönöm!
2016. aug. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!