Egyetemre mit vigyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem meg a tanulmányaimat Szegeden, és nemigazán tudom hogy miket vigyek.

Mennyi füzetre lesz szükségem, stb.

Nyilván nem annyira mint a gimiben



2016. aug. 5. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta egyetemista vagyok, másképp gondolkodom. Nem tantárgyanként vettem füzetet, hanem egy vastagot vettem, azzal járok mindenhová (pl. szünetekben így tudok tanulni más órákra, időt spórolok), illetve volt egy félév, amikor lapokra jegyzeteltem (könnyebb rendszerezni, fénymásolni, stb.)
2016. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen szakon?

egészen más kell egy infó szakosnak és egy jogásznak pl.

én jogot tanultam és laptoppal járhattunk be (egyébként van ahol engedélyt kell kérni), nem szóltak miatta. gyorsan lehetett jegyzetelni. otthon meg kijavítgattam, csak annyi hátránya volt ennek a módszernek, hogy a lényeget nehezen szűrtem ki és olykor nagyon hosszú sikeredett előadásanyagokkal nem mentem semmire (idő vizsgaidőszakban nem volt rá, csak a kidolgozottra, ami minden egyetemen kering :D) van aki jobban szeret füzetbe jegyzetelni (meg jobban is tud) más nem igazán lesz szükséged még egy-két tollra és kész :) ahol van matekkal kapcsolatos tárgy nyilván nem árt egy számológép (megint szaktól függően) láttam már olyan aki telefonba jegyzetelt :D de olyat is aki tabletre, vigyél magaddal enni főleg ha sokan vagytok megéhezel és inni is, ne legyél dehidratált :) itt kevesebbre van szükséged általában, mint gimiben, a könyveket ha vinni kell (az is gyakorlati óra lehet) és erre jó eséllyel előre felhívják a figyelmed

sok sikert az egyetemi tanulmányaidhoz! :)

2016. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sokan vagytok* -> úgy értem ha sokáig tart az előadás (bocsi csak munkaközben írtam :D)
2016. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Majd szülői értekezleten elmondják...
2016. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Elakadás jelző háromszöget.
2016. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én füzetebe irtam, vagy lapokat hordtam magammal, és mindig számoztam az oldalakat :) de ez teljesen szak változó. mert vannak tárgyak ahova pl nem mindegy,hogy milyen füzetet visz az ember,hiszem nálunk kell rajzolni is, matekra négyzetrácsos mai napig erősen ajánlott :) számológép meg tárgyanként változó,hogy lehet-e használni.Matekon szigorúan tilos :)
2016. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

BTK - töri szakra megyek

köszi az eddigi válaszokat :))

2016. aug. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!