Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik Microsoft Office-szal...

Melyik Microsoft Office-szal készüljek fel a 2017-es érettségire?

Figyelt kérdés

Emelt infó, a 2007-es jó?

Szeretnék tananyagot is hozzá (hogyan kell használni a: word,excel stb.)


2016. aug. 5. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 100 százalékosan biztos benne, de az emelt vagy közép info érettségire való jelentkezésnél nyilatkoznod kell, hogy milyen operációs rendszert és officet igényelsz. Elméletileg a vizsgáztató intézmény biztosít neked mindent amit kértél.

Én a helyedben megismerkednék az office 2016-tal.

2016. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érettségire jelentkezés után ki kell tölteni egy lapot, hogy mit szeretnél használni (nálunk tavaly a 2007-es és 13-as közül lehetett választani ha jól emlékszem)

nagy különbség nincs köztük és bár szerintem érdemesebb az újabbal felkészülni, de ha neked otthon csak a 7-es van, az is megfelelő lesz

2016. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csinálnám szívesen a '16-ossal, csak sajna régi a gépem. Mindenesetre megpróbálom a '13-assal.

Tavaly középszinten '10-es volt nekem.

Köszönöm a válaszokat. :)

2016. aug. 5. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2007-es excel tud hibákat proxdukálni pl. a 2016-oshoz képest, így inkább valami újabban gyakorold a függvényeket, makrókat stb.
2016. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!