Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok, miután...

Ti mit csináltatok, miután nem vettek fel az egyetemre?

Figyelt kérdés

Továbbra is menni akartatok egyetemre, vagy inkább munkát kerestetek?

Esetleg esti gimnáziumban újra érettségiztetek és felvételt nyertetek a vágyott egyetemre?

Ha igen, megérte?

Mennyire viselt meg titeket/szüleiteket anyagilag?



2016. aug. 5. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emgem tavaly nem vettek fel egyetemre és teljesen összetörtem. 2 ponttal maradtam le,csak egy nagyon erős egyetemet jelöltem meg,shame on me.

Újraérettségiztem magyarból emelten ,így meg lett a max.100 plusz pontom. Közben nyelvsuliba jártam,megtanultam majdnem középfokon egy új nyelvet,jogsim lett.

Idén felvettek az ELTE-re az álomszakomra. Teljesen megérte,soha nem késő.;)

20 L

2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Azonnal elkezdtem intenzíven tanulni és 1 évet csak arra szántam, hogy utána mindenképpen felvegyenek (emeltszintű + nyelvvizsga), sikerrel jártam. Én ezt javaslom, ha nem akarsz elkallódni.


Anyagilag nem viselt meg különösebben senkit, hiszen szüleim ugyanúgy eltartottak mint előtte és mint utána.

2016. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én idén 4 ponttal csúsztam le pszichológiáról, ami meg lett volna, ha nem vonnak le 8 pontot az emelt szóbelimből.

Őszintén: először tagadtam. Aztán haragudtam. Alkudoztam. Majd végül depresszióba estem. Nem borotválkozok, nem sminkelek, 26-a óta nem volt rajtam melltartó és nem ettem semmit amiben lett volna tápanyag, majd elköltöttem az összes pénzem cigarettára.

Mert csinálhatom újra az emeltet októberben, ami egyébként életem egyik legrosszabb élménye volt, mert b2 helyett nyelvvizsgázhatok c1-en, és mindemellett dolgozzak mert semmirekellő vagyok.

Bocsi, kicsit még friss a sokk. Nem a kudarc zavar, hanem hogy csinálhatok mindent előröl, amikor egy szr szakközépből eljutottam 432 pontig, egyedül, úgy hogy hogy az iskolából összesen mennek öten egyetemre.

Én ezt csinálom. Depizek. :D

2016. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Óóó és most is csak itt hisztizek és 20 órákat alszom naponta ahelyett hogy tanulnék mert nem hiszem el hogy megint ezt kell csinálnom, amikor csak most ért véget ez a gyökér érettségi.

Abbahagytam.

2016. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!