Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írja, hogy tárgyfelvétel...

Miért írja, hogy tárgyfelvétel nem sikerült?

Figyelt kérdés

Egyik tárgyam még nem vettem fel gondoltam most még felveszem az elsősök érkezése előtt, erre ezt írja ki

"Tárgyfelvétel nem sikerült!

Jelenleg nincs tárgyjelentkezési időszak!

A kurzusfelvétel nem sikerült, mert nem sikerült a tárgyfelvétel."

Most komolyan reghétig kell várnom ?



2016. aug. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ja. Nincs még tárgyfelvétel. Én is láttam neptunban, hogy meg van hirdetve pár kurzus, de nem lehet őket felvenni.
2016. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Komolyan meg kell várni a tárgyfelvételi időszakot a tárgyfelvétellel. Duuurva.
2016. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de van vagy volt előzetes tárgyfelvétel...másfél hete néztem mondom még 0 ember nem égetem magam, hogy én leszek az első :D (sokan gondolkodtak így mivel ebből a tárgyból már második felvétel lesz) erre most nézem felvettek már közel 100-an és már nem lehet. Most, ha betöltik az elsősökkel nem is biztos, hogy lesz még helyem...f/.sza tényleg
2016. aug. 8. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsősök még meg se kapták a kódjukat. Legalábbis én tavaly felvételiztem és ilyenkor még csak azt a levelet kaptam meg, hogy gratulálnak a sikeres felvételihez és hamarosan küldik a további infókat. Ha nagyon nem akarsz lemaradni, akkor nézegesd a neptunt vagy amitek van gyakrabban.


én egyébként eddig csak tárgyfelvételi időszakban tudtam felvenni a kurzusokat, egyedül akkor volt gáz, amikor meghalt a neptun és meghosszabbították a tárgyfelvételi időszakot.

2016. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen mostanában meg volt halva úgy egy pár napig, kapcsolat nem biztonságos ablak ugrott be folyton
2016. aug. 8. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Még be sem iratkoztál. Még nem is aktiváltad a félévedet, addig nehéz.
2016. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
What?! Automatikus aktiválás van mikor megtörténik az előzetes tárgyfelvétel
2016. aug. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!