Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elbőgöm magam. Nem fognak...

Elbőgöm magam. Nem fognak felvenni koliba?

Figyelt kérdés

320 ponttal kerültem be egy olyan szakra ahova 280 volt a ponthatár, ráadásul önköltségesen vagyok. 85 kilóméterrel odébb van a suli és a bejárás esélytelen. Visszanéztem a kolis ponthatárokat és eddig 350 alatt nem volt. Kitöltöttem a szociális pontokat, de az meg nem jelenik meg a pontjaimnál. Engem már a sírás kerülget. Széchenyi Egyetem igazságügy igazgatás.

Alapból felkell vennem a diákhitel 2-t, de akkor így az egyet is mert nem fogom tudni fizetni az albit. Anya nem akar segíteni. Most mi lesz? Ne menjek el beiratkozni? Vagy mit tegyek? Itt bőgök fél órája..


2016. aug. 8. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki írná.. az államilag támogatott ponthatár elérése esélytelen volt. 450.

Ennyit akkor sem érnék el, ha újra érettségiznék.

Plusz nem egy erős gimiből megyek ide, sőt.. szakközépiskola, szakmunkásból. Szóval nem az én hibám hogy nem tudtam több pontot összekaparni. Ennek is örülök hogy ennyi lett egyáltalán.

2016. aug. 8. 19:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe!! Én is hasonló helyzetben vagyok,nincs sok esélye,hogy felvesznek a koliba,de mindenképpen próbálkozz! Ha kell hívd fel a tanulmányi osztályt,vagy akárkit,aki a kollégiumi jelentkezésért felelős.De ne add fel! Ha nincs más,nézz utána a magán koliknak...drágább,mint a sima,de olcsóbb az albérletnél.:)
2016. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, engem tuti nem fognak felvenni koliba holott 180 km-e lakom(Igaz elbasztam a jelentkezést is a kollégiumba szarul töltöttem ki a lapot). :'D Pénzügyi helyzete a családomnak ugyan akkor az albérletet nem engedi meg.

Esetleg keress valami olyasmi albérletet, ahova betudnál társulni, hátha találsz olyat velem ellentétben. ^^'''

2016. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A bőgés a kisgyerekek szokása.

Ha nem jön össze a kolesz, akkor keress kiadó szobát, vagy hasonlót. Esetleg közeli településeken is próbálkozhatsz, ahonnan még be tudsz járni. Mellette elmehetsz, ha időd engedi és lehetőség adott, diák munkára.


De emiatt ne mondj le a jövődröl, ha annyira akarod az iskolát, akkor hajrá.

2016. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aha jó.

Engem tuti nem vesznek fel.

Én idióta böszme lány pdf-ben töltöttem fel a szájbavert dokumentumokat és képformátumban kérte. Hát ez rohadt jó.

Kéri hogy a dokumentumokat küldjük el feltöltés után. Holnap dél a határidő. Ha délelőtt, reggel elküldöm a dokumentumokat nekik akkor beleszámolják a szoc. pontokat így, hogy a formátumot elb***sztam?

2016. aug. 8. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint elküldeni postán* így értettem
2016. aug. 8. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Holnap délelőtt akarod elküldeni postán?

Az délig már nem ér oda...

Miért kellett az utolsó pillanatra hagyni...

2016. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Talán azért mert 1000+1 dolgom van mindennap?!

Plusz 5x átrágtam magam a tájékoztatón, mert kb mindenre kikötés volt.

Ha gyorspostával küldöm akkor odaér nem?!

2016. aug. 8. 20:07
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]



eszerint másnap délig oda kell érnie..

2016. aug. 8. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Átkonvertálod a PDF-et JPEG-re, azt elküldöd. A posta lehet nem tudja kézbesíteni ennyi idő alatt, viszont te fel tudsz ülni a buszra és be tudod vinni személyesen. Az 1000+1 dolgodat pedig addig elfelejted, mert van egy fontossági sorrend.
2016. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!