Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK! Tényleg kötelező...

ELTE IK! Tényleg kötelező lesz minden órát látogatni?

Figyelt kérdés
Most olvastam ezt, hogy az előadások látogatása kötelező lesz. Ez csak ebben a suliban lesz így? Miért? Kamu hír?

2016. aug. 9. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen kötelező lesz és azért, mert túl nagy a lemorzsolódás, természetesen nem az oktató hibás, hanem az, hogy nem jársz be. Elég sok panaszt hallottam tavaly az ELTE IK oktató gárdájáról.
2016. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, igaz a hír, a HÖK-ön átgázolva szavazták meg előző félévben. Nincsenek részletes információk, pl. az sem, mi lesz a szankció, ha nem jársz be. Igazából az IK vezetése kirakhatná magára a "világ hülyéi" táblát, mert ilyen baromságot még nem nagyon csináltak sehol.
2016. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
off "Ilyen hülyeséget nem nagyon csináltak még sehol" ajánlom figyelmedbe a szomszéd BME GTK egyes mesterképzéseit, ahol ujjlenyomattal kell regisztrálni az előadások előtt/után :D
2016. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, hallottam róla, hát osztoznak velük a hülyék nagydíján. Nagyon sajnálom, hogy a felsőoktatás színvonalát csak ilyen agymenéssel próbálják emelni.
2016. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 2/4 Időpont ma 18:40


A HÖK-ön annyira nem kellett átgázolni, mint azt híresztelik.


Mellesleg van szankció, úgy hívják a tárgyat elbuktad. Ahogy a gyakorlatnál.


Kérdező:

A hír nem kamu, a fityisz által odarendelt kuncellár megparancsolta, hogy javítani kell a lemorzsolódáson bármi áron. Dékánbá meg ezt találta ki, hogy ő igyekszik csinálni valamit.

2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát, ezt sajnálattal hallom.

És ez így amúgy mit takar körülbelül? Mármint, új (leszek) vagyok, ezáltal nincs rálátásom, se órarendem. Olyan lesz, mint a gimiben? Szóval például mindennap reggel 8-tól 2-3-ig kell bent lennem? Vagy itt nincs ilyen sok óra?

2016. aug. 9. 21:25
 7/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:
21%
De hát miért baj az, hogy kötelező minden órára bejárni? Hisz tanulni mész egyetemre, nem? NEM??! HANEM???+!!!!!
2016. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért ha valaki elmegy dolgozni egyetem mellett (történetesen gyakornoknak, hogy érjen is valamit a szakmai tudása államvizsga után - hozzáteszem, ez az informatikai pályáknál hatványozottan fontos), akkor elég nehézkes minden órán bent lenni. És most lehet jönni azzal, hogy ne dolgozzon, hiszen egyetemre jár, de a papírral nem fog tudni mit kezdeni, ha nincs mögötte tényleges szakmai tapasztalat. Ezzel pont azt gátolják, amivel értékesebbé lehetne tenni a diplomát.
2016. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az amiről írtak, ha valaki nem ismerné:

[link]


Jobb bejárni, mivel sokan ott is nyomnak egy kis gyakorlati anyagot, sőt van amikor egybe építik, ezzel kényszerítve a bejárásra.

2016. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!